Plener malarski Vedic Art - Costa Brava Hiszpania - Czerwiec 2017 - Vedic-Art

Przejdź do treści
Słoneczna Costa Brava z Vedic Art !!!
Malowanie Intuicyjne - Zwiedzanie - Yoga
Wypoczynek - Przygoda
12-22 czerwca 2017
Wyjątkowe Warsztaty Vedic Art w Hiszpanii


Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić Was na wyprawę po Słonecznej Katalonii - ale także Podróż w głąb Siebie poprzez malowanie intuicyjne Vedic Art. Twórcą Vedic Art jest Curt Kallman - dzięki jego metodzie możemy na powrót odkryć w sobie Kreację oraz dotrzeć do Własnej Mocy. Z Siły Kreacji i Mocy Tworzenia skorzystasz nie tylko na zajęciach ale w każdej chwili Twojego życia.

W dwie-trzy godziny wylądujemy w przepięknej scenerii Katalonii gdzie czeka na nas luksusowa i komfortowa villa. Z całą energią beztroskiej, lekkiej atmosfery, domowymi obiadokolacjami przyrządzanymi dla nas przez miłośnika kulinari ...mmmmmniam :-)) Zapewniamy że zakochacie się w tych potrawach od pierwszego kęsa! W kucharzu też możecie, niestety szczęśliwie zajęty ;-)

Nasza wyprawa to 4 dni malowania intuicyjnego Vedic Art - 1 lub 2 stopień - oraz 6 dni odpoczynku, zwiedzania, plażowania. Poprowadzimy również dla Was Dru yoge w porannych promieniach słońca! Dru Yoga to po prostu yoga dla początkujących - dzięki niej codziennie odświeżymy nasze ciała, nabierzemy kondycji, lekkości oraz dobrego humoru na cały dzień! Bez stania na głowie lub zawiązywania się w supełek :-))

Pamiętaj - nasza Wyprawa to pełna wolność wyboru i to Ty wybierasz. Możesz uczestniczyć w zajęciach yogi, ale możesz też dłużej pospać :-) Nie chcesz jechać do Barcelony? Możesz zostać i cały dzień rozkoszować się czasem wolnym w naszej villi lub spędzić ten dzień na plaży. Nie masz ochotę na malowanie? Nie musisz uczestniczyć w zajęciach Vedic Art - możesz w tym czasie zwiedzać Katalonię lub odpoczywać w cieniu palmy nad basenem :-) Ty wybierasz - a jest z czego !!!Partnerem medialnym naszej Wyprawy Vedic Art & Yoga do Hiszpanii jest Magazyn MADAME - MAGAZYN AMBITNYCH KOBIET. Zapraszamy na strony naszego Partnera : www.magazynmadame.pl
Wyprawy Vedic Art - szczególnie te poza granice Polski - to przede wszystkim kurs Vedic Art, to program zwiedzania dostowany do uczestników, to odpoczynek i radość odkrywania atmosfery i piękna miejsc do których Was zabieramy. To moc wrażeń zarówno duchowych, jak i estetycznych, kulinarnych, turystycznych... To przede wszystkim czas dla Ciebie - spotkania ze sobą na kursie malowania intuicyjnego Vedic Art poprzez proces kreacji i tworzenia. To czas dla Ciebie kiedy zwiedzasz urokliwe miejsca i chłoniesz atmosferę zabytków, hiszpańskiego baru tapas, kiedy wypoczywasz nad Morzem Śródziemnym lub oddajesz się błogiemu opalaniu nad basenem. Jak wygląda taki warsztat w Hiszpanii? Obejrzyj foto relację z moich warsztatów Vedic Art w Andlaluzji :-) Możesz również obejrzeć foto relację z Toskanii - tam też prowadzę warsztaty o podobnym charakterze i programie :-)

PROGRAM WYPRAWY
12-22 Czerwiec 2017

1 DZIEŃ - 12.06
Przylot na lotnisko w Barcelonie lub Gironie - odbiór uczestników. Wynajem samochodów (przez organizatorów) na lotnisku i przejazd do villi /miejsca warsztatów i zakwaterowania w okolicach miejscowości LLORET DE MAR - czyli na Wybrzeżu Costa Brava. Zakwaterowanie i obiadokolacja.
UWAGA ! Istnieje możliwość przyjazdu już 11.06.2017 - dzień wcześniej - za dodatkową niewielką odpłatnością. Jeśli chcesz skorzystać z tej opcji skontaktuj się z organizatorami. Możesz również przylecieć dzień później to jest 13.06.2017 jeśli tak Tobie bardziej pasuje - daj nam tylko wcześniej znać że chcesz skorzystać z tej opcji.

2 DZIEŃ - 13.06
Wspólne śniadanie, przygotowywane indywidualnie z dostarczonych przez nas produktów.
Po śniadaniu zapraszamy na całodzienny wyjazd do TOSSA DE MAR - jednego z najpiękniejszych miasteczek Costa Brava. Program zależy od Ciebie - możesz poświęcić czas na niespieszne zwiedzanie La Vila Vella - średniowiecznej starówki pełnej wąskich uliczek, brukowanych chodników - z ogromną ilością restauracji, sklepików, kafejek i oczywiście barów tapas. Górujący nad miastem zamek wspaniale nadaje się na spacer z imponującymi widokami na miasto i zatokę.
A jak sie zmęczymy......wypoczynek w TOSSA DE MAR to niespotykany urok, wspaniała atmosfera wypoczynku i relaxsu, dużo dużo piasku - piękne plaże i My! Krystalicznie czysta woda, drobniutki piasek, zatoczki i urokliwe skały - wypoczynek na plaży w Tossa de Mar na pewno będzie udany! A wszystko w swoim rytmie, niespiesznie, chłonąc atmosferę i aklimatyzując się do hiszpańskiego stylu życia i wakacyjnego luzu :-)
Lunch we własnym zakresie. Wieczorem obiadokolacja w Tossa de Mar lub w miejscu zamieszkania.

3 DZIEŃ - 14.06
Poranna Yoga z TeresĄ dla wszystkich chętnych! Po wspólnym śniadaniu pierwszy dzień pleneru malarskiego Vedic Art - zapraszamy do ponownego odkrywania siebie przez malowanie intuicyjne.
W przerwie zapewniamy lunch, wieczorem obiadokolacja przygotowana przez naszego wyśmienitego kucharza :-))

4 DZIEŃ - 15.06
Po prostu trochę ruchu w porannym słońcu czyli poranna Yoga z Teresą. Wspólne śniadanie. Drugi dzień pleneru malarskiego Vedic Art.
W przerwie zapewniamy lunch, wieczorem obiadokolacja.
Dla chętnych - wieczorny spacer promenadą w Lloret de Mar.

5 DZIEŃ - 16.06
Poranna Yoga z Teresą. Po wspolnym śniadaniu trzeci dzień pleneru malarskiego Vedic Art.
W przerwie lunch, wieczorem obiadokolacja.

6 DZIEŃ - 17.06
Poranna Yoga z Teresą - mamy YOGAstic humory! :-) Śniadanie oraz ostatni - czwarty dzień plenerowych zajęć warsztatowych Vedic Art. W przerwie zapewniamy lunch, wieczorem obiadokolacja.

Obudziliśmy w sobie miejsca, które zakwitną każdego dnia w codziennym życiu! Dobra robota!

7 DZIEŃ - 18.06
Poranna Yoga z Teresa dla wszystkich chętnych! Całodzienny wyjazd - SANT PERE DE RODES, FIGUERES, BESALU - czyli spotkanie ze średniowieczem oraz awangardową sztuką Salvadora Dali. Po wspólnym śniadaniu wyruszamy na półwysep Cap de Creus gdzie czeka na nas pierwszy punkt wycieczki - SANT PERE DE RODES - dawny klasztor benedyktynów położony na malowniczym wzgórzu. Obecnie częściowo odrestaurowany i udostępniony dla zwiedzających zachwyca swoim romańskim pięknem i średniowieczną atmosferą. Jeśli nie masz dosyć chodzenia zapraszamy na krótki szlak (20-30 min) do ruin zamku Castillo de Verdera. Widoki w pełni wynagrodzą trud dojścia do tego punktu :-) Wyobraźcie sobie te pamiątkowe zdjęcia !!!

Kolejne miejsce które odwiedzimy to FIGUERES - miejsce urodzin i śmierci Salvadore Dalego. Artysta sam zaprojektował i otworzył w 1974 roku Teatro Museo Dali - kontrowersyjny budynek z dachem na którym umieszczono gigantyczne jaja. W muzeum zebrano ponad 350 prac Salvadore Dalego i jest to jedno z najczęściej odwiedzanych muzeów sztuki w Hiszpanii. My również będziemy mieli okazję je odwiedzić.

I na koniec dnia BESALU - zabytkowe miasto z zachowanym średniowiecznym klimatem i atmosferą. Tak jak przed wiekami aby dostać się do miasta przejdziemy średniowiecznym kamiennym mostem nad rzeką Fluvia - symbolem Besalu. Średniowieczny układ miasta, brukowane ulice, domy pochodzące z X lub XI wieku... pozostałości murów miejskich, kościoły, rynek... Naprawdę można w myślach przenieść się do średniowiecznego oblicza Katalonii.


8 DZIEŃ - 19.06
Poranna Yoga z Teresa dla wszystkich chętnych - po tylu dniach już będziecie czekać na yogę! :-)

Całodzienny wyjazd - po śniadaniu ruszamy do masywu górskiego Montserrat w Katalonii. Miejsce to jest dostępne dla wszystkich bez względu na religię, a znane przede wszystkim ze względu na męski klasztor benedyktyński położony wysoko na wzgórzu oraz kultu figury Matki Boskiej tzw. "Czarnulki" (La Moreneta) - cel wielu pielgrzymek chrześcijan z całej Europy. Do klasztoru dostaniemy się koleją linową lub pociągiem - gwarantujemy niezapomniane widoki i zdjecia !

Sczerniała od palonych przez wiele lat świec figura Matki Boskiej - La Moreneta - znajduje się w niszy, nad ołtarzem głównym bazyliki. Zawsze otacza ją tłum wiernych i pielgrzymów. Klasztor posiada bogate muzeum - obrazy El Greco, Picasso, Caravaggio, Degas, Monet - jeśli lubisz malarstwo i sztukę warto to muzeum obejrzeć.

Nie tylko klasztor jest magnesem tego miejsca dla turystów - wielu z nich przyjeżdza do Parku Przyrodniczego Montserrat. Koleją linową udamy się do pustelni Sant Joan- rozległego punktu widokowego skąd rozpoczniemy naszą wędrówkę szlakami Montserrat. Do wyboru - będziemy mogli zrobić krótką pętlę wokół magicznie ukształtowanych skał - bardzo łatwa trasa dla każdego nie wymagająca specjalnego wyposażenia trekingowego, a po tylu porankach z yoga będziemy jak kozice górskie ;-) Dla tych którzy chcą dłuższą trasę - będzie możliwość wejścia na szczyt Sant Jeroni (trasa około 1.5 godz spokojnym tempem). Bez problemu z tą trasą mogą zmierzyć się osoby o średniej kondycji fizycznej, a wrażeń i widoków po drodze będzie naprawdę duuuużo! Wieczorem powrót do Lloret de Mar i obiadokolacja naszego kuchmistrza!


9 DZIEŃ - 20.06
Poranna Yoga z Teresa dla wszystkich chętnych - przyda się poranne rozluźnienie bo przed nami Barcelona!
Całodzienny wyjazd - czas na stolicę Katalonii czyli BARCELONA !!! Trudny orzech do zgryzienia - Barcelony nie da się zobaczyć w jeden dzień, ale jeśli umiejętnie podejść do tematu na pewno można poczuć atmosferę i magię tego miasta. Tu musimy wybierać co chcemy zobaczyć - każdy uczestnik może mieć swój pomysł na Barcelonę ale może też skorzystać z naszych sugestii :
- 1/2 dnia - Interesuje Cię średniowieczny klimat i zabytki? Zwiedzanie i spacer po średniowiecznej dzielnicy Barri Gotic będzie dobrym pomysłem. Wąskie ulice, mury, średniowieczna atmosfera ale również moc kawiarni i barów tapas. Wspaniała gotycka katedra św. Eulalii (możliwość wejścia na dach katedry z ujmującą panoramą starego miasta). Na starym mieście można naprawdę spędzić dużo czasu.
- 1/2 dnia - Lubisz twórczość i architekturę Antoniego Gaudiego? Kto nie lubi ;-) Tak sławne miejsca jak Sagrada Familia (wciąż w budowie), Casa Mila, Casa Batllo to uczta dla miłośników Gaudiego - tego nie możesz przegapić!
- 1/2 dnia - Park Guell. Niesamowity ogród z elementami architektonicznymi zaprojektowanymi przez Antoniego Gaudiego. Przyjemne i urokliwe miejsce gdzie można odpocząć od zgiełku miasta, siąść na sławnej wijącej się mozaikowej ławce i obejrzeć pomysły architektoniczne Gaudiego.
- 2-3 godziny - jeśli chcesz poczuć puls Barcelony - wybierz się na Ramblę - najsłynniejszą aleję w Barcelonie, tętniącą życiem, poczuj klimat restauracji, barów, sklepików i straganów. Przeżycie jedyne w swoim rodzaju - warto!
- 2-3 godziny - Mercat de la Boqueria - całoroczny targ, pełen wigoru, kolorów, życia i iście hiszpańskiego tempa. Nie tylko dla koneserów hiszpańskiej kuchni - naprawdę warto to zobaczyć!
Wieczorem powrót i obiadokolacja.


10 DZIEŃ - 21.06
Śniadanie. Niespieszny dzień w atmosferze wypoczynku na plaży (dla chętnych tym razem Yoga na plaży) - proponujemy Blanes - oraz spotkanie z przyrodą - czyli wizyta w ogrodzie botanicznym Marimurtra, jednej z największych atrakcji Costa Brava. Ogród pełen skarbów natury z wielu miejsc świata! Mnóstwo kolorów, magia roślin, i zapierające dech widoki - w sam raz na relaks i wypoczynek. Wieczorem pożegnalna obiadokolacja, w grupie zaprzyjaźnionych uczestników :-)


11 DZIEŃ - 22.06
Śniadanie, transfer uczestników busem na lotnisko El Prat w Barcelonie lub Gironie. Powrót do kraju z którego przybyliście :-)
UWAGA ! Jeśli chcesz zostać dzień dłużej razem z nami bo masz lepsze połaczenia lotnicze 23.06 lub po prostu chcesz dłużej odpocząć w cieple hiszpańskiego słońca - jest taka możliwość (za dodatkową niewielką odpłatnością). Wtedy na lotnisko odwieziemy Ciebie 23.06. Daj nam tylko znać że chcesz skorzystać z tej opcji.

Rozpocznij Lato w Hiszpańskim Rytmie Vedic Art
i jedź z nami na Costa Brava !!!

CENA WYPRAWY :

3580 zł – cena dla uczestnika warsztatów Vedic Art - I lub II stopień
3184 zł – cena dla powtarzających warsztaty Vedic Art.
3184 zł – cena dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w warsztatach malarskich

POWYŻSZE CENY ZAWIERAJĄ :
- udział w warsztatach Vedic Art
- 10 noclegów w willi z basenem i ogrodem. Pokoje 2-3 osobowe. Łazienki. Dostęp do kuchni. Istnieje możliwość rezerwacji pokoju jednoosobowego za dopłatą.
- 10 śniadań przygotowywanych we własnym zakresie z dostarczonych przez nas produktów  
- 4 lunche podczas warsztatów Vedic Art.
- 10 obiadokolacji – 2 daniowy posiłek. W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje. Posiłki przygotowuje nasz kucharz lub - w zależności od programu dnia - stołujemy się na mieście.
- Transport z/do lotniska w El Prat w Barcelonie lub Gironie.
- Ubezpieczenie KL i Assistance do 200 000 PLN, NW do 20 000 PLN, OC do 200 000 PLN, bagaż do 2 000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie KL – kosztów leczenia – nie pokrywa zdarzeń związanych/wynikających z chorób występujących wcześniej, przed podróżą (choroby przewlekłe np. nadciśnienie, pobyty w szpitalu do 12 miesięcy przed podróżą).
- Wycieczki komfortowymi samochodami po Katalonii
  

CENA NIE ZAWIERA :
- Kosztu biletu lotniczego z/do Barcelony lub Girony
- Transportu bagażu uczestnika do i z Hiszpanii.
- Wyprawki malarskiej – możliwość zamówienia - 280 zł (dla chętnych)
- Lunchów podczas dni zwiedzania
- Transportu obrazów i materiałów malarskich z Hiszpanii do Polski
- Wstępów do obiektów i ewentualnych przewodników
- Zajęć porannej Yogi – 5 euro od sesji lub 30 euro za cały pobyt


MATERIAŁY MALARSKIE :
Jeżeli nie kupujesz u nas materiałów należy zaopatrzyć się samodzielnie w następujące materiały malarskie:
- komplet farb akrylowych (różne kolory, lepiej większe tuby - 100ml).
- 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania). Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi.
- Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia.
- Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)
Na miejscu będzie możliwość kupienia materiałów (wyprawka malarska za 280 zł - zawierającą wymaganą ilość podobrazi, farby akrylowe, komplet pędzli, media malarskie (do robienia struktur – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.)). UWAGA !!! Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z tej opcji !!!

Cena wyprawy nie zawiera transportu obrazów i materiałów malarskich z Hiszpanii do Polski.


UWAGI:
* Wstępy + przewodnicy miejscowi we własnym zakresie.
* Kolejność i miejsca zwiedzania oraz warsztatu Vedic Art mogą ulec zmianie – np. ze względu na pogodę lub dostępność biletów
* Wycieczka odbędzie się przy zgłoszeniu minimalnej ilości osób


DOPŁATY :
* Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym - jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z organizatorem
* Poranna Yoga


PŁATNOŚĆ :
Do 1 maja 2017 zaliczka 2000 zł i gwarancja powyższych cen. Konto do wpłat - skontaktuj się z organizatorem.
Liczba miejsca ograniczona, decyduje kolejność wpłat.UWAGA !!!
Malowanie Intuicyjne Vedic Art jest naprawdę dla WSZYSTKICH !!!
Aby brać udział w warsztatch Vedic Art NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!
Malując Intuicyjnie nie odzwierciedlamy i nie kopiujemy rzeczywistości która nas otacza. Malujemy i tworzymu zgodnie z tym co mówi nam Nasze Serce, Nasza Dusza, Nasz Duch.


ORGANIZATORZY WYPRAWY


Teresa Mirowska – malarka intuicyjna, nauczyciel Vedic Art, trener Dru Yoga, dystrybutor olejków eterycznych Young Living, dystrybutor “skarbonki” Utility Warehouse, miłosnik natury, podróży, miłośnik odkrywania w sobie i innych potencjału do rozwoju “Siebie dla Siebie”:-) Słucha bez oceniania, smakosz radości życia.


Piotr Dula – podróżnik, malarz, nauczyciel Vedic Art, fotograf, z wykształcenia informatyk. Sam zorganizował i odbył podróż dookoła świata. "Szaman", uzdrowiciel - pracuje medycyną niekonwencjonalną, robi operacje fantomowe.


Partnerem medialnym naszej Wyprawy Vedic Art & Yoga do Hiszpanii jest Magazyn MADAME - MAGAZYN AMBITNYCH KOBIET. Zapraszamy na strony naszego Partnera : www.magazynmadame.pl


ZAPISY I KONTAKT :

piotr@vedic-art.pl  -  kwestie biletów lotniczych, materiałów malarskich, logistyka, kwestie transportowe, zwiedzanie
teresa.midlands@yahoo.co.uk - zapisy i kontakt telefoniczny we wszystkich pozostałych sprawach + yogaVedic Art w Hiszpanii
12-22 czerwiec 2017
Serdecznie zapraszamy !!!


Wróć do spisu treści