Wyprawy Vedic Art - Costa del Sol - Hiszpania - Vedic-Art

Przejdź do treści

Wyprawy Vedic Art - szczególnie te poza granice Polski - to przede wszystkim kurs pierwszego lub drugiego stopnia Vedic Art, to program zwiedzania dostowany do grupy uczestników, to odpoczynek i radość odkrywania atmosfery i piękna miejsc do których Was zabieramy. To moc wrażeń zarówno duchowych, jak i estetycznych, kulinarnych, turystycznych... To przede wszystkim czas dla Ciebie - spotkania ze sobą na kursie malowania intuicyjnego Vedic Art poprzez proces kreacji i tworzenia. To czas dla Ciebie kiedy zwiedzasz urokliwe miejsca i chłoniesz atmosferę zabytków, hiszpańskiego baru tapas, kiedy wypoczywasz nad Morzem Śródziemnym lub oddajesz się błogiemu opalaniu nad basenem.

Hiszpania zachwyca... Szczególnie rejon Costa del Sol obejmuje dużo różnorodnych miejsc i zabytków. Miasto Ronda – jednodniowa wycieczka do niewielkiego miasteczka pełnego  niesamowitych widoków, położonego w górach na obu stronach skalistego  wąwozu Tajo de Ronda. Miasto na skałach. Jedno z najładniejszych miejsc  regionu - niepowtarzalna malowniczość tego miejsca działa jak magnes na  wszystkich odwiedzających Andaluzję. Znajdziemy tu szereg wspaniałych  punktów widokowych oraz ciekawych zabytków historii zarówno w  mauretańskiej jak i chrześcijańskiej części miasta. Możesz przejść się mostem Puente Nuevo – wizytówką Rondy. I koniecznie  wejść na teren areny walk byków – Plaza de Toros – aby poczuć smak  hiszpańskiej corridy.

Grenada - ALHAMBRA – dawna twierdza mauretańskich kalifów. Niesamowity artyzm oraz  wyobraźnia muzułmańskich projektantów, budowniczych i artystów urodziły  jeden z najwspanialszych zabytków sztuki mauretańskiej w Europie.  Pełen zachwytu Pałac Nasrydów zbudowany dla muzułmańskich  władców otoczony Dziedzińcem Mirtów oraz Dziedzińcem Lwów, niesamowity  pałac letni sułtanów oraz ogrody Generalife. Alhambra to klejnoty  architektury – pawilony, galerie, pałacowe apartamenty – wkomponowane w  przepiękne zespoły ogrodowe które stanowią oazę zieleni, chłodu oraz  spokoju. Alhambra zachwyca – warto zobaczyć!

Lecz nie tylko zabytki warte są uwagi w południowej Hiszpanii. Rezerwat przyrody EL TORCAL – jedno z największych skupisk zjawisk  krasowych w Europie. Zanurz się w bajkowy krajobraz formacji skalnych  przypominających miasta, zwierzęta, postacie. Deszcz oraz siła wiatru  wyrzeźbiły te niesamowite kształty w skałach wapiennych. Będziesz mógł niemalże dotknąć tych wspaniałych zjawisk i cudów przyrody nieożywionej –  dzięki prostemu szlakowi turystycznemu przez wąwozy wyrzeźbione przez wodę i wiatr.

Tylko od Ciebie zależy co chcesz zobaczyć - czy skupisz się na architekturze, czy może chcesz zwiedzać muzea, albo po prostu pospacerować i chłonąć atmosferę andaluzyjskich miast. Na Wyprawach Vedic Art nie ma przymusu zwiedzania - chcesz zostać nad morzem zamiast zwiedzać? Jest taka opcja. Chcesz zostać w domu i więcej pomalować i pobawić się sztuką Vedic Art? Jesteśmy do dyspozycji. Podobnie jak na samych zajęciach Vedic Art - masz dużą dowolność w kreowaniu własnego programu zwiedzania i tego co chesz robić z czasem wolnym. Przede wszystkim masz być zadowolony i robić to co lubisz i na co masz ochotę. Vedic Art to nie miejsce na przymus na wysiłek i "muszę". Vedic Art to wolność wyboru, spontaniczność, radość życia.

A Twoje życie zależy od Ciebie :-)

Obejrzyj zdjęcia z ostatnich Wypraw Vedic Art do południowej Hiszpanii. Żadne zdjęcie ani tekst nie odda atmosfery tych miejsc ale...może zachęci Ciebie do kolejnej Wyprawy Vedic Art? Serdecznie Zapraszam - Piotr Dula
1-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
2-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
3-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
4-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
5-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
6-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
7-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
8-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
9-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
10-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
11-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
12-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
13-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
14-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
15-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
16-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
17-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
18-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
19-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
20-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
21-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
22-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
23-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
24-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
25-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
26-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
28-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
29-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
31-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
32-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg
30-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego-zwiedzanie.jpg

Teraz Artyści - czyli uczestnicy zajęć Vedic Art. Często przed wyjazdem na zajęcia pada pytanie : "jakie muszę mieć przygotowanie artystyczne abym mógł/mogła zrobić kurs Vedic Art?". Odpowiedź jest jedna - nie musisz mieć żadnego przygotowania malaskiego aby być na Warsztatach Malowania Intuicyjnego Vedic Art. Nie musisz znać żadnych technik malarskich, nie musisz wiedzieć jak się trzyma pędzel, nie musisz wiedzieć jak się miesza farby itp. Im mniej "wiesz" tym lepiej. Bo malowanie intuicyjne to nie "wiedza". Intuicja jest w Sercu. Zaufaj więc swojemu Sercu, swojej Duszy - a na pewno otworzysz dzrwi kreacji do swojego świata. I to na wielu poziomach - nie tylko na poziomie sztuki. Ten kurs zmienia Twoje Życie na wielu płaszczyznach. Malując intuicyjnie poszukujesz siebie. Gdzie jesteś. Przygotuj się na niespodzianki. Zajęcia Vedic Art są dla wszystkich i każdy może brać w nich udział. 
Mniej interesuje Ciebie malowanie intuicyjne a więcej odpoczynek i zwiedzanie? Wyprawy Vedic Art są również dla Ciebie. Dbamy o to aby w trakcie samego kursu malowania intuicyjnego osoby towarzyszące nie nudziły się i miło spędzały czas. Jesteś już po kursie Vedic Art? Możesz również wziąć udział w Wyprawie Vedic Art. Jeśli chcesz możesz w trakcie kursu przypomnieć sobie zasady Vedic Art, możesz również w tym czasie malować i tworzyć to na co masz ochotę. 
1-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
2-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
3-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
4-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
5-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
6-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
7-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
8-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
9-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
10-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg
11-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.JPG
12-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.JPG
13-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.JPG
14-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.JPG
15-wyprawy-vedic-art-hiszpania-malowanie-intuicyjne-uczestnicy.jpg

I prace uczestników zajęć Vedic Art... Zasady Vedic Art to nie krytyka, nie ocena, nie recenzja - to nieskrępowana wolność tworzenia i kreacji. I tak właśnie malują "amatorzy". Niesamowite barwy, kompozycje, faktura... Zobaczcie sami! Trudne? Ty też możesz tak malować. Zasady i wartości Vedic Art otwieraja na Kreację nie tylko w obszarze sztuki! Malując intuicyjnie Vedic Art kreujesz swoje własne życie. Zobacz jak malowali uczestnicy zajęć Vedic Art w Hiszpanii.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
11.jpg
12.jpg
13.jpg
14.jpg
15.jpg
16.jpg
17.jpg
21.jpg
18.jpg
23.jpg
19.jpg
20.jpg
22.jpg

Art Art Art :-) Wyprawy z Malowaniem Intuicyjnym Vedic Art to oczywiście nie tylko malowanie, nie tylko zwiedzanie, nie tylko plaża lub wypoczynek na basenie czy nad morzem. To nieoczekiwane spotkania ze Sztuką. Tak jak tutaj w trakcie Wyprawy Vedic Art do Andaluzji w 2015 roku trafiliśmy na ... wystawę prac José Piñar'a w Centrum Kulturalnym José Guerrero w Granadzie. Każdy wyjazdowy Warsztat Vedic Art to moc niespodzianek. Jedź z nami do Hiszpanii następnym razem i przekonaj się sam :-) 
1.jpg
7.jpg
2.jpg
6.jpg
3.jpg
8.jpg
10.jpg
4.jpg
9.jpg
5.jpg

W trakcie Warsztatów Vedic Art bardzo dbamy o komfort i atmosferę miejsc w których prowadzimy zajęcia jak i nocujemy. Zwykle do dyspozycji uczestników oddajemy pokoje dwu, trzy osobowe, istnieje też możliwość zamówienia jedynki. Wybieramy takie miejsca które nie tylko umożliwią przeprowadzenie zajęć Vedic Art ale również mają w sobie atmosferę która sprzyja procesowi twórczemu jak i wypoczynkowi. Chcemy żeby uczestnicy zajęć malowania intuicyjnego mieli doskonały komfort i dobrze wspominali zajęcia i miejsce warsztatów Vedic Art - nie ważne czy są na pierwszym, drugim stopniu, czy może są na kursie nauczycielskim Vedic Art, czy po prostu powtarzają kurs Malowania Intuicyjnego i chcą beztrosko pomalować :-)
Hiszpanie powiadają "No se sabe si algo es bueno hasta que se lo pone a prueba" - czyli "nie przekonasz się dopóki nie spróbujesz". Więc próbujemy. Również kuchni hiszpańskiej :-)
Z Wyprawami Vedic Art sprawdzisz co jest dobre! Możesz spróbować andaluzyjskiej kuchni. Czy to gustując w tapas w hiszpańskich miastach w czasie lunchu, czy to w trakcie kolacji próbując lokalnych specjałów - głównie ryb i owóców morza, ale nie tylko...
Na Wyprawach Malowania Intuicyjnego Vedic Art zawsze masz wybór. Co prawda trudno dyskutować Polakowi z hiszpańskim śniadaniem... ot dobra kawa i rogalik na słodko...ale... śniadania na pewno serwujemy polskie :-)
Comiendo entra la gana - czyli "Apetyt rośnie w miarę jedzenia". Zapraszamy z nami do podróży do Andaluzji - również kulinarnej.
2-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
1.jpg
3.jpg
2.jpg
4-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
4.jpg
7.jpg
5.JPG
8-cut.jpg
Hiszpania 176.jpg
6.jpg
1-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
3-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
5-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
6-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
7-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
8-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
9-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
10-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
11-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
12-wyprawy-vedic-art-hiszpania-warsztat-malowania-intuicyjnego.jpg
IMG_20151017_192504.jpg

Spodobała Ci się foto-relacja z warsztatów Vedic Art w Andaluzji? 
Chciałabyś/chciałbyś uczestniczyć w Takiej Wyprawie?
Wyjazd marzeń czeka na Ciebie. Może niekoniecznie Andaluzja...Może Włochy lub inne miejsca w których prowadzę zajęcia malowania intuicyjnego...Ale również nasza piękna Polska. Wiosna, lato, jesień, słońce, piękne krajobrazy, przestrzeń i... oczywiście malowanie intuicyjne Vedic Art. Warto malować w plenerze. Jeśli myślisz o wyjeździe, myślisz o warsztacie Vedic Art, jeśli zastanawiasz się... nie zwlekaj - śledź terminarz Warsztatów Malowania Intuicyjnego Vedic Art. 

Serdecznie zapraszam - Piotr Dula

Wróć do spisu treści