Plener Muszyna - Hotel Klimek**** - Vedic Art Jesień 2014 - Vedic-Art

Przejdź do treści

Menu główne:

Serdecznie zapraszamy w Beskid Sądecki, do Muszyny, na nasze Plenerowe Warsztaty Vedic Art !

DLACZEGO VEDIC ART W MUSZYNIE?
Hotel Klimek**** SPA to doskonałe miejsce na relaks, wypoczynek i rekreację - a wszystko połączone z rozwojem osobistym i malowaniem intuicyjnym !!!
Vedic Art w Hotelu Klimek**** SPA to :
- Pełny udział w zajęciach malarskich Vedic Art 1 lub 2 stopnia obejmujących 38 godzin zajęć artystycznych w plenerze; każdy z uczestników będzie mieć do dyspozycji sztalugę
- 5 noclegów w komfortowo wyposażonym pokoju wraz z pełnym wyżywieniem (bufet śniadaniowy, obiadokolacje, prowiant w trakcie zajęć w plenerze, kolacja grillowa)
- Pełny dostęp do Centrum Rekreacji-Aquaparku, w tym basen rekreacyjny z kaskadami i hydromasażem, zjeżdżalnia wodna, gejzer, jacuzzi, aromaterapia
oraz nieograniczony dostęp do świata saun (sauna fińska, sauna parowa, sauna na podczerwień) studio cardio TechnoGym.

Na zajęciach Z MALOWANIA INTUICYJNEGO będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień Vedic Art.
Zapraszamy również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)

TERMIN

Zaczynamy we WTOREK 23 września 2014 - przyjazd i zameldowanie uczestników jest możliwe w hotelu od godziny 14:00. O godz. 19:00 rozpoczynamy zajęcia Vedic Art.
Każdego następnego dnia warsztat
vedic art zaczynamy o godz. 10:00. Kontynuujemy do niedzieli, codziennie do godz.18:00 (w niedzielę 28 września zajęcia malarskie kończymy wcześniej - około 14:00)
Pakiet zawiera ś
niadania, obiadokolacje i prowiant w trakcie bloku vedic art. Rano i wieczorem prowadzimy dodatkowe zajęcia związane z rozwojem osobistym. Te zajęcia nie są obowiązkowe - są tylko dla chętnych :-)

PROGRAM RAMOWY
8:00 - zajęcia ruchowo-taneczne (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art (zapewniamy prowiant w trakcie zajęć malarskich w plenerze)
18:00 - obiadokolacja
19:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, odpoczynek w SPA, zajęcia związane z rozwojem osobistym - dla chętnych :-))

Pamiętaj! Nie mieszamy zajęć Vedic Art z innymi metodami rozwoju osobistego - w trakcie bloku Vedic Art pracujesz tylko z Vedic Art i z malowaniem intuicyjnym. Zajęcia wieczorne - po bloku vedic art - jak i poranne - przed śniadaniem - są tylko dla chętnych :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART :
- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- w akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!


UWAGA !!! Aby brać udział w naszych warsztatch Vedic Art NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!
Malując Intuicyjnie nie odzwierciedlamy i nie kopiujemy rzeczywistości która nas otacza. Malujemy i tworzymu zgodnie z tym co mówi nam Nasze Serce, Nasza Dusza, Nasz Duch.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Malujemy w plenerze. Warsztat - 6 dni - minimum 35 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie.

Komfort - Relaks - Rozwój Osobisty
Warsztaty Malarskie Vedic Art w Muszynie
23-28 wrzesień 2014

CENA I KOSZTY PAKIETU

Pakiet obejmuje :
- Pełny udział w zajęciach malarskich Vedic Art 1 lub 2 stopnia obejmujących 38 godzin zajęć artystycznych w plenerze;
- 5 noclegów w komfortowo wyposażonym pokoju wraz z pełnym wyżywieniem (bufet śniadaniowy, obiadokolacje, prowiant w trakcie zajęć w plenerze, kolacja grillowa)
- Pełny dostęp do Centrum Rekreacji-Aquaparku, w tym basen rekreacyjny z kaskadami i hydromasażem, zjeżdżalnia wodna, gejzer, jacuzzi, aromaterapia
oraz nieograniczony dostęp do świata saun (sauna fińska, sauna parowa, sauna na podczerwień) studio cardio TechnoGym.


Ceny :

Pakiet dla jednej osoby
zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym 1 540 zł
Pakiet dla jednej osoby wraz z zakwaterowaniem w pokoju jednoosobowym
1 940 zł
Cena dla dziecka do 16 roku życia (dostawka w pokoju, ½ wyżywienia) 675 zł
Osoba na dostawce powyżej 16 lat
1 490 zł

Więcej opcji znajdziesz na stronie naszego Organizatora - Hotel Klimek **** SPA - w tym miejscu


Pakiet nie zawiera kosztów materiałów malarskich.
W hotelu będzie możliwość ich zakupu.
Koszt materiałów malarskich - około 250 złotych - w tym: 9-11 podobrazi, farby akrylowe, pędzle, pasty strukturalne i inne media malarskie. Podany koszt jest orientacyjny i zależy od ilości i wielkości użytych płócien oraz ilości farb/mediów malarskich z których uczestnik warsztatów będzie chciał skorzystać/kupić.

Namalowane obrazy uczestnik zabiera ze sobą do domu i są jego własnością. To samo dotyczy niewykorzystanych materiałów malarskich zakupionych przez uczestnika na zajęciach.
Uczestnicy mogą przywieźć własne materiały malarskie na zajęcia. W takim przypadku prosimy o kontakt z Organizatorem (Recepcja Hotelu Klimek**** SPA) który przekaże listę wymaganych i rekomendowanych materiałów.

Malujemy w plenerze. Do dyspozycji mamy również salę - to w przypadku gdyby pogoda nie dopisała. Zapewniamy sztalugi.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Organizatorem naszego wydarzenia jest Hotel Klimek**** SPA w Muszynie. Zgłoszenie uczestnictwa oraz wszelkie pytania należy zgłaszać bezpośrednio do Organizatora - więcej szczegółów o warsztacie znajdziesz na stronie Hotelu Klimek**** SPA w Muszynie - w tym miejscu. Możesz również zarezerwować pobyt on-line w tym miejscu.

Dodatkowo - w trakcie pobytu istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z pasjonatką ekologii i zdrowego odżywiania – Anetą Młodzik. Zapraszamy również do udziału w warsztacie o Świadomym Odżywianiu.Jeśli masz pytania związane z metodą Vedic Art i malowaniem intuicyjnym możesz również skontaktować się bezpośrednio z nami -
mailowo (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (501 000 109 lub 509 981 720).

Zapraszamy na Przygodę z Malowaniem Intuicyjnym
Vedic Art
w Hotelu Klimek**** SPA w MuszynieZajęcia prowadzą
rekomendowani nauczyciele
Metody Vedic Art w Polsce

Justyna Gruszka i Piotr Dula

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego