Plener Miłoszewo - Kaszuby - Sierpień 2015 - Vedic-Art

Przejdź do treści

Menu główne:


Vedic Art !
Plener Kaszuby Miłoszewo

13-16 sierpień 2015

27-30 sierpień 2015


Malowanie Intuicyjne - Rozwój Osobisty

Tęsknisz za kontaktem z Dziewiczą Naturą, Łąką, Lasem?

Zgubiłeś gdzieś Pogodę Ducha?
Straciłeś swoją Spontaniczność, Radość Życia?Szukasz Inspiracji, Pomysłu, Energii?
Chcesz naładować akumulatory?


A może chcesz się zatrzymać na chwilę, znaleźć ciszę, spokój, 

a przy tym odnaleźć swój wewnętrzny rytm i muzykę wnętrza?Dlaczego właśnie Miłoszewo ?

Dlaczego właśnie nasz warsztat?

Co dały nasze zajęcia Vedic Art Naszym Uczestnikom?


Obejrzyj filmy - jak było na Kaszubach w zeszłym roku!


Serdecznie zapraszamy na nasze Plenerowe Warsztaty
Malowania Intuicyjnego Vedic Art
w Miłoszewie na Kaszubach

Lato z Vedic Art !

Kaszuby i Vedic Art – 4 intensywne dni z Intuicją, Rozwojem Osobistym i pięknem Kaszubskiej Przyrody!
Miłoszewo - 50km od Gdańska. Poczuj przestrzeń. Spotkaj się z pachnącą łąką. Odpocznij. Porozmawiaj ze Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.

ZAPRASZAMY W DWÓCH TERMINACH :
OD 13 DO 16 SIERPNIA 2015 
oraz 
OD 27 DO 30 SIERPNIA 2015 
OCZYWIŚCIE NA KASZUBY!

Malujemy w Plenerze! Zaczynamy w CZWARTEK od wspólnego śniadania o 9:00 a kończymy w niedzielę też wspólnym posiłkiem – ok godz. 16:30. Jeśli chcesz - możesz przyjechać już w środę wieczorem - tak aby wypoczęty i wyspany zacząć swoją przygodę z Vedic Art :-)

Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art. Zapraszamy również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART 

- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- a akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!

TERMINY

13 sierpień (czwartek od 9:00) - 16 sierpień (niedziela do 16:30)

27 sierpień (czwartek od 9:00) - 30 sierpień (niedziela do 16:30)


Vedic Art w weekend!

Nie masz urlopu? Kurs malowania intuicyjnego Vedic Art możesz robić też w trybie weekendowym - wtedy zapraszamy w weekend 15-16 sierpnia oraz 29-30 sierpnia. Daj nam tylko znać że chcesz skorzystać z takiej opcji :-)


PROGRAM RAMOWY

8:00 - kąpiel w jeziorze/zajęcia rozwojowe (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:00 - kolacja
19:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia dodatkowe z rozwoju osobistego - dla chętnych :-))


Uwaga - w programie warsztatu w piątek lub sobotę - w zależności od pogody, warunków ppoż oraz grupy - przewidziane jest Chodzenie po Ogniu - FireWalking. Serdecznie zapraszamy!


GDZIE? 

Będziemy malować na Kaszubach, w Miłoszewie - ok.50 km od Gdańska - w otoczeniu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - na prywatnej posesji, z dostępem do lasów, pól i łąk - malować można wszędzie. Zajęcia w tym miejscu prowadzimy kolejny raz i zauroczyło nas to miejsce spokojem i dobrą atmosferą do malowania - ciszą i dużą odległością od innych gospodarstw.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA?

Jeden warsztat - 4 dni - minimum 30 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie. 


Pamiętaj - nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!


W bloku porannym i wieczornym prowadzimy dodatkowe zajęcia związane z rozwojem osobistym - będzie chodzenie po ogniu (w zależności od pogody), być może podróże szamańskie, dodatkowe zajęcia ruchowe. Te dodatkowe zajęcia są dla chętnych i nie mieszamy ich z zajęciami Vedic Art.


CENA I KOSZTY WARSZTATU

Vedic Art 1 lub 2 stopień to 4 dni zajęć – koszt za cały stopień 750 złotych. Malujemy w plenerze. Zapewniamy dla każdego uczestnika sztalugi.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny.

Uczniowie, studenci studiów dziennych - 50% zniżki. Emeryci – 20% zniżki.


ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Proponujemy opcję niskobudżetową pokrywającą koszt energii elektrycznej, wody - wychodzi do 15 zł / dzień. W tej cenie śpimy na wspólnej sali na piętrze - należy wziąć ze sobą śpiwór, karimatę lub koc. Do dyspozycji łazienka i kuchnia. Można również rozbić namiot.

Jeśli potrzebujesz innego komfortu noclegu proponujemy w okolicy gospodarstwa agroturystyczne - koszt od 30-40 złotych za pokój.

Śniadania i kolacje przygotowujemy we własnym zakresie; obiady zapewni nam firma cateringowa - koszty i zakres do ustalenia na miejscu, szacunkowo około 40 złotych za osobę dorosłą za cały dzień wyżywienia.

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach.

JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u nas - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w naszych zajęciach po kosztach organizacyjnych (40 złotych za dzień).

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 200 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (509 981 720) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach.Serdecznie zapraszamy !!!

Piotr Dula i Justyna Gruszka

rekomendowani nauczyciele Metody Vedic Art w Polsce

Zapraszamy na Przygodę z Malowaniem Intuicyjnym
Vedic Art !!!

Zdjęcia pochodzą z naszych warsztatów vedic art z Miłoszewa które odbyły się w 2013 i 2014 roku. Dziękujemy uczestnikom :-)

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego