Plener Vedic Art - Toskania - Maj 2016 - Vedic-Art

Przejdź do treści


Vedic Art
Malowanie Intuicyjne
Odkrywanie Siebie

Plener - Słońce - Intuicja

Toskania

Wyjątkowe Warsztaty
z
Rozwojem Osobistym

po raz drugi w Toskanii !!!


1 - 11 maja 2016


Toskania po raz drugi :-) 
Wraz z przyjaciółką Adrianą Karimą, jesteśmy pasjonatami podróżowania i malowania. Zorganizowaliśmy już po raz drugi, wyjazd naszych marzeń PLENER MALARSKI VEDIC ART na wzgórzach wypełnionych TOSKAŃSKIM słońcem, połączony ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków - tym razem północnej Toskanii.


Jeśli więc marzysz by oddać się nowej pasji malowania z głębi serca, wrócić wypełniony/a nową energią twórczą i by nasycić się majowym ciepłem i słońcem Włoch, zapraszamy na naszą wycieczkę.

<<<---  ZOBACZ FILM O NASZEJ WYPRAWIE


Ten 11 dniowy wyjazd wypełnią nam 4 dni malowania, podczas których namalujesz 9 obrazów zainspirowanych swoim wnętrzem,  oraz 5 dni zwiedzania i odpoczynku.

Wyjątkowość tego wyjazdu polega na tym że oboje prowadzący to nauczyciele Vedic Art. Wspólnie z Adrianą poprowadzimy Was przez ten piękny proces malarski. Będzie możliwość zrobienia wszystkich stopni zaawansowania kursu tj. 1–szy stopień Vedic Arta dla początkujących, 2–gi stopień dla kontynuujących i kurs dla nauczycieli. W wyjeździe mogą wziąć również osoby, które nie będą malować. 

Będziemy nocować w okolicach Pizy, w niezwykłym domu z artystycznym klimatem. Malować będziemy w ogrodzie w otoczeniu urokliwych winnic, cyprysów i gajów oliwnych.Zastanawiasz się jak wygląda taka wyprawa? Jak wygląda warsztat Vedic Art w plenerach Toskanii?
"Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów" mówi chińskie przysłowie. Obejrzyj zdjęcia z Wyprawy Vedic Art do Toskanii w 2015 roku.


Toskania i Malowanie Intuicyjne to doskonały sposób aby 

poczuć Kim Jesteś, Gdzie Jesteś i Dokąd Idziesz, 

poczuć Wiatr i Moc w Swoich Skrzydłach, 

naładować Swoje Akumulatory i poznać piękno i urok 

Toskanii 


POGRAM WYPRAWY

30.04 - możliwość przejazdu z Polski do Toskanii komfortowym busem. Koszt - 150 zł od osoby.
UWAGA : możliwośc nadania bagażu z Polski do Toskanii - walizki, materiałów malarskich, podobrazi - jeśli uczestnik bierze swoje; koszt - 95 złotych w jedną stronę

1 DZIEŃ - 1.05 
Samolot WARSZAWA MODLIN - PIZA - wylot godz. 14:05. Wynajem samochodów na lotnisku i przejazd do willi/miejsca warsztatów i zakwaterowania. Obiadokolacja.

2 DZIEŃ - 2.05 
Śniadanie. Przejazd do SAN GIMIGNANO tzw. średniowiecznego Manhattanu, z imponującymi kamiennymi wieżami. Zwiedzanie: Piazza del Duomo, Piazza della Cisterna, via San Giovanni ze sklepami sprzedającymi miejscowe wyroby. Historyczne centrum miasta znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. 
VOLTERRA, dawne etruskie miasto, została zbudowana na skale jednego z toskańskich wzgórz prawie 550 m nad poziomem morza. To miejsce gdzie warto wstąpić do batysterium i  zobaczyć ruiny rzymskiego amfiteatru pochodzące z I w. p.n.e . Będziemy mieli czas wolny by w swoim rytmie zwiedzić to wyjątkowe miasto. Obiadokolacja.
 
3 DZIEŃ - 3.05
1 dzień pleneru malarskiego Vedic Art. 

4 DZIEŃ - 4.05
2 dzień warsztatów Vedic Art.

5 DZIEŃ - 5.05
3 dzień warsztatów Vedic Art. Wycieczka fakultatywna Piza Nocą.

6 DZIEŃ - 6.05
4 dzień warsztatów Vedic Art. 

7 DZIEŃ - 7.05
Śniadanie. Wypoczynek na plaży w Viareggio. Przyjazd do LUKKI. Zwiedzanie - katedra, kościół San Michele in Foro, Casa di Puccini, kościół San Martino, mury obronne, Piazza dell'Amfiteatro, kościół San Frediano. Obiadokolacja.

8 DZIEŃ - 8.05
Po śniadaniu wyjazd do CINQUE TERRE -  to  jedno z najbardziej malowniczych i kolorowych miejsc we Włoszech. Kolory, Natura, Morze Liguryjsie, Góry - i piękne 5 miast zawieszonych na skałach. Naszą wycieczkę rozpoczniemy od Portovenere. Śródziemnomorski klimat tego miejsca poczujemy spacerując po wąskich uliczkach starego miasta, delektując się espresso w jednym z wielu barów i podziwiając kolorowe kamieniczki nad brzegiem zatoki. Dla spragnionych zabytków czeka Zamek Doriów, mury miejskie, Kościół Św. Wawrzyńca oraz Kościół Św Piotra. Port jachtowy i stojące przy nim kolorowe kamieniczki oczarują każdego - a to dopiero przedsmak Cinque Terre. Do pierwszej miejscowości popłyniemy statkiem. Po 25 minutach rejsu naszym oczom ukaże się feria barw pierwszego z miast na naszej trasie - Riomaggiore. Tu zaszyjemy się w kolorowe uliczki, powspinamy się na zamek Riomaggiore, a przede wszystkim wejdziemy na Via dell'Amore - Ścieżkę Miłości. 1.5km łatwej trasy i zapierające dech w piersiach widoki na skały i morze. Warto! W ten sposób dojdziemy do Manaroli - kolejnego miasteczka na skale z bajkowymi kolorowymi kamienicami i zacisznymi uliczkami. Po krótkim spacerze wsiądziemy w pociąg i tunelami udamy się do Corniglia, Vernazza i Monterosso al Mare - wszystko w zależności od czasu i ochoty :-) Każda z tych miejscowości ma w sobie coś ciekawego - czy to Kaplica Biczowników Św Katarzyny oraz Kościół Św. Piotra w Corniglia, czy to wieża Belforte i Zamek A.Doria w Vernazza, czy w końcu nowoczesne Monterosso al Mare ze wspaniałą piaszczystą plażą (można się kąpać). Powrót - pociągiem do La Spezia skąd busem wrócimy do miejsca zakwaterowania. Obiadokolacja
 
9 DZIEŃ - 9.05
Śniadanie i wyjazd na południe Toskanii. Przed nami Opactwo Monte Oliveto Maggiore, następnie przejazd do SIENY, jednego z najpiękniejszych miast Toskanii. Zwiedzanie - plac Il Campo, który jest sercem miasta, Palazzo Publico, Wieża Obżarstwa (z zewnątrz), najpiękniejsza średniowieczna katedra we Włoszech, baptysterium.  Obiadokolacja.
 
10 DZIEŃ - 10.05 
Po śniadaniu przejazd do PIZY. Zwiedzanie - "Pola Cudów" z Krzywą Wieżą, katedrą, baptysterium i dzwonnicą. Zwiedzanie miasta. Czas wolny. Obiadokolacja.

11 DZIEŃ – 11.05
Powrót do Polski. Samolot Piza - Warszawa Modlin  (wylot 10:20 - przylot 12:35) 
Możliwość nadania bagażu do Polski do busa (np. obrazy, materiały malarskie, upominki kupione we Włoszech) - koszt 95 złotych za bagaż

Zaplanuj Wiosenną Majówkę już TERAZ

Cinque Terre i Toskania czekają właśnie na Ciebie

1 - 11 maja 2016


CENA WYPRAWY :
3990 zł – cena dla uczestnika warsztatów Vedic Art I lub II stopień
3690 zł – cena dla powtarzających warsztaty Vedic Art.
3690 zł – cena dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w warsztatach malarskich
5950 zł - cena kursu nauczycielskiego Vedic Art


POWYŻSZE CENY ZAWIERAJĄ:
*  udział w warsztatach Vedic Art
*  10 noclegów w apartamentach 3*.  Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami. Dopłata za pokój 1-osobowy.
*  10 śniadań przygotowywanych we własnym zakresie z dostarczonych przez nas produktów  
*  4 lunche podczas warsztatów Vedic Art.
*  10 obiadokolacji – 2 daniowy posiłek, kuchni włoskiej. W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje.
*  Transport z/do lotniska w Pizie.
*  Ubezpieczenie KL do 15 000 EUR, NW i bagaż do 1000 zł
*  Wycieczki komfortowymi busami po Toskanii
   
 CENA NIE ZAWIERA :
*  Samolot – 400 zł (cena pod koniec listopada)
* Przejazd busem do Toskanii, transport bagażu uczestnika
*  Wyprawka malarska – 280 zł (dla chętnych)
*  Lunchów podczas zwiedzania
*  Transportu po Cinque Terre (statek + pociąg)
*  Transportu obrazów i materiałów malarskich z Toskanii do Polski 
*  Wstępów do obiektów i ewentualnych przewodników - ok. 35 Euro

MATERIAŁY MALARSKIE:
Wyposażenie malarskie na miejscu: do waszej dyspozycji będzie sala ze sztalugami. W sali możemy malować jedynie na czas niepogody. Liczymy, że skorzystamy z uroków malowniczej okolicy i będziemy malować w ogrodzie z pięknymi Toskańskimi widokami. 
Należy zaopatrzyć się w następujące materiały malarskie: 
- komplet farb akrylowych (różne kolory, lepiej większe tuby - 100ml).
- 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania). Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi.
- Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia.
- Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)

Na miejscu będzie możliwość kupienia materiałów (wyprawka malarska za 280 zł). UWAGA !!! Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z tej opcji. 

Cena nie zawiera transportu obrazów z Toskanii do Polski.
 

UWAGI:
* Wstępy + przewodnicy miejscowi we własnym zakresie.
* Kolejność zwiedzania może ulec zmianie
* Rejs statkiem po Cinque Terre w zależności od warunków pogodowych
* Wycieczka odbędzie się przy zgłoszeniu minimalnej ilości osób

DOPŁATY :
* Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym - 580.00 PLN/os.
 
PŁATNOŚĆ :
Do 01.03. zaliczka 2000 zł i gwarancja powyższych cen. Konto do doprecyzowania.

Liczba miejsca ograniczona, decyduje kolejność wpłat.


TRANSPORT Z I DO POLSKI :

Jeśli martwisz się w jaki sposób przewieziesz swoje materiały do Toskanii, jak zabierzesz stamtąd obrazy albo po prostu może nie chcesz lecieć samolotem - mamy dla Ciebie rozwiązanie. Specjalne dla tej wyprawy będzie jechał bus z Polski.

Wobec czego możesz :

* zarezerwować miejsce i jechać razem z nami dzień wcześniej przed warsztatem - koszt to 150 zł od osoby, bagaż przewozisz za darmo
* możesz nadać swój bagaż do Toskanii - może nie chcesz taszczyć walizki do samolotu albo chcesz wziąć swoje materiały - duże płótna które zajmują sporo miejsca, farby, media do malowania - możesz to wszystko nadać do naszego busa - koszt 95 złotych w jedną stronę
* co zrobić z obrazami po kursie w Toskanii? Zawsze możesz nadać dodatkowy bagaż w Ryanair ale... możesz też nadać swoje obrazy, materiały, farby, a nawet prezenty zakupione we Włoszech - do naszego busa; koszt transportu do Polski - 95 złotych

I to wszystko w bezpieczny i komfortowy sposób trafi do Włoch i z powrotem do Polski !!! Niekoniecznie w taki sposób jak na zdjęciu :-)

Bieżące i najświeższe informacje znajdziesz również na naszym wydarzeniu na Facebook


UWAGA !!!
Malowanie Intuicyjne Vedic Art jest naprawdę dla WSZYSTKICH !!!
Aby brać udział w warsztatch Vedic Art NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu! 
Malując Intuicyjnie nie odzwierciedlamy i nie kopiujemy rzeczywistości która nas otacza. Malujemy i tworzymu zgodnie z tym co mówi nam Nasze Serce, Nasza Dusza, Nasz Duch. 


ORGANIZATORZY :


Adriana Karima – malarka intuicyjna, nauczycielka Vedic Art, uzdrowicielka rekonektywna, terapeutka kolorami Aura Soma, nauczyciel nauczycieli Vedic Art, z wykształcenia manager zarządzania i marketingu. Podróżniczka. 
Mama Leo, który pojedzie z nami do Toskanii :)


Piotr Dula – podróżnik, malarz, nauczyciel Vedic Art, fotograf, z wykształcenia informatyk. Sam zorganizował i odbył podróż dookoła świata. Szaman, uzdrowiciel, robi operacje fantomowe.

KONTAKT :
piotr@vedic-art.pl  -  kwestie biletów lotniczych, materiałów malarskich, logistyka, kwestie transportowe i zwiedzanie
adriana@koloryduszy.pl - 791 930 350 - zapisy i kontakt telefoniczny we wszystkich pozostałych sprawach


Zapraszamy do Przygody z Vedic Art

Cinque Terre i Toskania czekają właśnie na Ciebie

1 - 11 maja 2016


Wróć do spisu treści