Plener Vedic Art - Sucha Mała koło Wrocławia - Sierpień 2016 - Vedic-Art

Przejdź do treściRytm Koloru i Światła


Świat Kryształów


Chodzenie po Ogniu (fire walking)


Malowanie Intuicyjne Vedic Artzapraszamy na Kryształowe Pole w 


Suchej Małej k/Wrocławia
* * * * * * * *

17-21 sierpnia 2016


* * * * * * * *

Zapraszamy Was na WYJĄTKOWE Warsztaty w tym roku!


Dlaczego WYJĄTKOWE?Ze względu na PROGRAM - intensywny 5-cio dniowy blok zajęć czyli Warsztaty z Kryształami prowadzone przez Kasię Barczyńską - 1.5 dnia - oraz Plenerowe Warsztaty Vedic Art I i II stopień prowadzone przez Piotra Dula (3.5 dnia)


Ze względu na MIEJSCE - Kryształowe Pole w Suchej Małej - 35 km na północ od Wrocławia, koło Zawonii - miejsce pachnące łąką, lasem, miejsce w którym poczujesz co to przestrzeń, miejsce w którym będziesz mieć doskonałe warunki aby poczuć Kim Jesteś, Gdzie Jesteś i Dokąd Idziesz


Ze względu na CZAS - Pełnię w Wodniku - będziesz mogła/mógł wzmocnić Kreację, Nieograniczoną Przestrzeń i Wolność pracując z kryształami i Vedic Art, a swoją Moc i Siłę ugruntujesz Chodząc Po Ogniu (Firewalking)


Ze względu na ORGANIZATORA - Kasię Barczyńską - i jej pasję - ŚWIAT KRYSZTAŁÓW - będziesz mógł zobaczyć, poczuć, dotknąć, pomalować razem z Kryształami - a przede wszystkim - skorzystać z bogactwo kryształów, kamieni i minerałów na specjalnym warsztacie z Kasią Barczyńską, jak również wykorzystać Świat Kryształów w akcie kreacji i tworzenia Vedic Art


ZAPRASZAMY OD 17 DO 21 SIERPNIA 2016
DO SUCHEJ MAŁEJ na 

SPOTKANIE Z KRYSZTAŁAMI

SPOTKANIE Z MOCĄ OGNIA

SPOTKANIE Z MALOWANIEM INTUICYJNYM 

VEDIC ART !!!PROGRAM RAMOWY :

17-18 SIERPNIA - Warsztat Kryształy - prowadzi Kasia Barczyńska

18 sierpnia druga połowa dnia - chodzenie po ogniu (fire walking) - prowadzi Piotr Dula

19-21 sierpnia - Warsztaty Vedic Art I lub II stopień - prowadzi Piotr Dula


WAŻNE !!! Możesz uczestniczyć w całości warsztatów, możesz przyjechać tylko na Kryształy, możesz przyjechać tylko na Vedic. Możesz połączyć je z Chodzeniem po Ogniu ale nie musisz :-) Nie ma możliwości uczestnictwa TYLKO w Chodzeniu po Ogniu.Warsztat Kryształy to spotkanie z medytacją, ćwiczenia z kryształami, tworzenie mandali infomacyjno-harmonizującej tak dla grupy jak i indywidualnej osoby. To moment kiedy poczujesz indywidualny wpływ wibracji kryształów i minerałów na swoje ciało, umysł, ducha. To proces w którym przywrócisz harmonię, witalność i zdrowie do swojego życia !!!


Vedic Art - 1 lub 2 stopień - to zajęcia w trakcie których przekazujemy wiedzę o Malowaniu Intuicyjnym zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody Vedic Art- Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9 obrazów w różnych technikach i formacie. Ten warsztat mocno reaktywuje i inspiruje do nowych rozwiązań, ponownie obudzi w Tobie ciekawość i kreatywność, wzbogaci o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji. W akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić. Wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!

Malujemy w plenerze. Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art. Zapraszamy również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)


PAMIĘTAJ – NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu Vedic Art!MIEJSCE WARSZTATÓW

Zapraszamy do Wyjątkowego miejsca, do Suchej Małej, Tarnowiec, koło Zawonii - domu prowadzonego przez Kasię Barczyńską. Będziesz mogła/mógł malować w plenerze - łąki, drzewa, pola; można skryć się w cieniu drzew, zanurzyć w ogrodzie, tworzyć w otoczeniu wody (stawy), znaleźć takie miejsce gdzie nikt Ciebie nie znajdzie :-)


TERMINY
17-18 sierpnia - WARSZTAT KRYSZTAŁY - zaczynamy w środę 17 sierpnia od wspólnego śniadania (9:00); zajęcia zaczynamy o 10:00 i kończymy 18:30 z przerwą na obiad około godz. 14:00. Kolacja około godz. 19:00. Czwartek śniadanie 9:00, zajęcia od 10:00 do 14:00. Obiad. Około godz. 16:00 zaczynamy Fire Walking czyli Chodzenie po Ogniu. W przerwie około 18:00 lekka kolacja.

UWAGA - jeśli chcesz możesz przyjechać już we wtorek wieczorem 16 sierpnia tak aby wypoczęty rozpocząć zajęcia z Kryształami.


19-21 sierpnia - WARSZTAT VEDIC ART 1 LUB 2 STOPIEŃzaczynamy w piątek 19 sierpnia od wspólnego śniadania (9:00); zajęcia zaczynamy o 9:30 i kończymy 19:00 z przerwą na obiad około godz. 14:00. Kolacja około godz. 19:00.

Kontynuujemy do niedzieli, codziennie od godz.9:00 do godz.19:00, ze śniadaniem, kolacją i przerwą na obiad. W niedzielę zajęcia kończymy o godz. 18:00.

UWAGA - jeśli chcesz możesz przyjechać już w czwartek 18 sierpnia - na Chodzenie po Ogniu (16:00) lub - jeśli nie chcesz chodzić po ogniu - przyjechać wieczorem tak aby wypoczęty rozpocząć następnego dnia przygodę z Vedic Art.


Ważne - możesz uczestniczyć tylko w Warsztacie z Kryształami, możesz przyjechać tylko na Vedic Art, możesz zawsze uczestniczyć w obu blokach. Fire Walking jest dla chętnych uczestników każdego warsztatu - niestety nie możesz przyjechać tylko na Chodzenie po Ogniu.

Dzięki naszym zajęciom - wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!CENA I KOSZTY WARSZTATU
Warsztat Kryształy - 300 złotych

Vedic Art 1 lub 2 stopień – koszt za cały stopień 700 złotych. 

Specjalna cena dla uczestników obu warsztatów - Kryształy + Vedic Art - 888 złotychUdział dzieci uczestników w warsztatach Vedic Art, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny (pod warunkiem że jest pełnopłatny opiekun który uczestniczy w zajęciach).

Vedic Art dla uczniów i studentów studiów dziennych - 50% zniżki, emeryci i renciści 20% zniżki na vedic art. Uwaga - te zniżki obowiązują tylko na vedic art a nie na pakiet zajęć.ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Proponujemy dwie opcje zakwaterowania :
- opcja I - bezpośrednio w domu Kasi lub we własnym namiocie - 15 złotych za nocleg; śpimy na wspólnej sali, należy wziąć własną matę lub karimatę i śpiwór - do dyspozycji oczywiście łazienka i kuchnia
- opcja II - organizujemy i szukamy noclegu w okolicznych agroturystykach - jesli jestes zainteresowany ta opcja skontaktuj sie z organizatorem. 
Śniadania i kolacje przygotowywane na miejscu przez dedykowana osobe; obiady zapewni nam firma cateringowa - koszt wyżywienia 45 zł / dzień.


Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Można przywieźć własne materiały (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorem żeby wiedzieć co i ile przywieźć).JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w zajęciach Vedic Art po kosztach organizacyjnych.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztacie/warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 250 złotych oraz mailowe (kbbarczynska@gmail.com lub kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (509 089 083) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach.


Jeśli masz pytania lub wątpliwości chętnie odpowiemy na Twoje pytania związane z zajęciami. Telefon do Kasi Barczyńskiej - 509 089 083.


Serdecznie Zapraszamy :-) 

Wróć do spisu treści