Plener Vedic Art - Sucha Mała koło Wrocławia - Czerwiec 2014 - Vedic-Art

Przejdź do treści
Vedic Art
Malowanie Intuicyjne
Noc Kupały
Świat Kryształów

Sucha Mała k/Wrocławia

Wyjątkowe Warsztaty
z
Rozwojem Osobistym


Plener Sucha Mała, Tarnowiec k/Wrocławia

19-22 czerwiec 2014

Zapraszamy Was na WYJĄTKOWE Warsztaty Vedic Art w tym roku!


Dlaczego WYJĄTKOWE?


Ze względu na MIEJSCE - Sucha Mała - 35 km na północ od Wrocławia, koło Zawonii - miejsce pachnące łąką, lasem, miejsce w którym poczujesz co to przestrzeń, miejsce w którym będziesz mieć doskonałe warunki aby poczuć Kim Jesteś, Gdzie Jesteś i Dokąd Idziesz


Ze względu na CZAS - NOC KUPAŁY - słowiańskie święto związane z letnim przesileniem Słońca. Będziesz mogła/mógł wzmocnić Radość i Miłość jaką daje malowanie intuicyjne Vedic Art, a swoją Moc i Siłę ugruntujesz Chodząc Po Ogniu (Firewalking)


Ze względu na ORGANIZATORA - Kasię Barczyńską - i jej pasję - ŚWIAT KRYSZTAŁÓW - będziesz mógł zobaczyć, poczuć, dotknąć, pomalować razem z Kryształami - a przede wszystkim - wykorzystać bogactwo kryształów, kamieni i minerałów, którymi dysponuje Kasia - w tworzeniu struktury i wzmacniania swoich obrazów! Jeśli chcesz więcej wiedzieć o tym czym zajmuje się Kasia - zapraszamy tutaj : http://swiatkrysztalow.com.pl/

ZAPRASZAMY OD 19 DO 22 CZERWCA 2014
DO SUCHEJ MAŁEJ na SPOTKANIE Z KRYSZTAŁAMI, SPOTKANIE Z MOCĄ OGNIA, A PRZEDE WSZYSTKIM - NA SPOTKANIE Z MALOWANIEM INTUICYJNYM
VEDIC ART !!!

Zapraszamy na WARSZTATY VEDIC ART 1 lub 2 stopień - do Wyjątkowego miejsca, do Suchej Małej 1 , Tarnowiec, koło Zawonii - domu prowadzonego przez Kasię Barczyńską. Będziesz mogła/mógł malować w plenerze - łąki, drzewa, pola; można skryć się w cieniu drzew, zanurzyć w ogrodzie, tworzyć w otoczeniu wody (stawy), znaleźć takie miejsce gdzie nikt Ciebie nie znajdzie :-)

Malujemy w Plenerze! Zaczynamy w CZWARTEK od wspólnego śniadania o 9:00 a kończymy w niedzielę też wspólnym posiłkiem - o 18:00. Jeśli chcesz - możesz przyjechać już w środę wieczorem 18 czerwca - tak aby wypoczęty i wyspany zacząć swoją przygodę z Vedic Art :-)

Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art. Zapraszamy również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)


TERMIN
Zaczynamy w czwartek 19 czerwca od wspólnego śniadania (9:00); zajęcia Vedic Art zaczynamy o 10:00. Kontynuujemy do niedzieli, codziennie od godz.9:00 do godz.18:00, ze śniadaniem, kolacją i przerwą na obiad. Rano i wieczorem prowadzimy dodatkowe zajęcia związane z rozwojem osobistym. W NOC KUPAŁY - CHODZENIE PO OGNIU!!!


PROGRAM RAMOWY
8:00 - zajęcia ruchowo-taneczne (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:30 - kolacja
20:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia związane z rozwojem osobistym - dla chętnych :-))

Pamiętaj! Nie mieszamy zajęć Vedic Art z innymi metodami rozwoju osobistego - w trakcie bloku Vedic Art pracujesz tylko z Vedic Art i z malowaniem intuicyjnym. Zajęcia wieczorne - po bloku vedic art - jak i poranne - przed śniadaniem - są tylko dla chętnych :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART :
- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- w akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Jeden warsztat - 4 dni - minimum 30 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9 obrazów w różnych technikach i formacie.

PAMIĘTAJ – NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!

CENA I KOSZTY WARSZTATU
Vedic Art 1 lub 2 stopień to 4 dni zajęć – koszt za cały stopień 750 złotych.
Malujemy w plenerze. Do dyspozycji mamy również zadaszoną przestrzeń - to w przypadku gdyby pogoda nie dopisała. Zapewniamy dla każdego uczestnika sztalugi.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny.

Uczniowie, Studenci studiów dziennych, Emeryci – zapytaj mailem o żniżkę!


ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Proponujemy dwie opcje zakwaterowania :
- opcja nikosbudżetowa - bezpośrednio w domu Kasi - 10 złotych za nocleg; śpimy na wspólnej sali, należy wziąć własną matę lub karimatę i śpiwór - do dyspozycji oczywiście łazienka i kuchnia
- opcja średniobudżetowa - w doskonałym miejscu, w Domu Wycieczkowym Zdrój w Trzebnicy, 9 km od Suchej Małej; codziennie zapewniamy dojazd gratis do jak i na miejsce zajęć; więcej o tej ofercie noclegowej znajdziesz tutaj : http://dwzdroj.pl/
Śniadania i kolacje przygotowujemy wspólnie we własnym zakresie lub zamawiamy; obiady zapewni nam firma cateringowa - koszty i zakres do ustalenia na miejscu.


Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Można przywieźć własne materiały (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorem żeby wiedzieć co i ile przywieźć).


JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u nas - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w naszych zajęciach po kosztach organizacyjnych.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 200 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (501 000 109 lub 509 981 720) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach. Dane do przelewu :
Piotr Dula, Idea Bank, konto :
29 1950 0001 2006 0246 0633 0002

Autorem powyższego obrazu-loga naszych warsztatów są uczestnicy naszych zajęć na konferencji Arteterapia 2014 w Chorzowie. Dziękujemy!!!

Wróć do spisu treści