Plener Vedic Art - Śpiglówka, 18km od Mrągowa - Mazury Lato 2014 - Vedic-Art

Przejdź do treści
MAZURY
Vedic Art
LATO 2014 WAKACJE

4 intensywne dni
z Intuicją
i Rozwojem Osobistym


Plener Śpiglówka k/Mrągowa

3-6 lipiec 2014

Tęsknisz za kontaktem z Dziewiczą Naturą, Koniem, Łąką, Lasem?

Zgubiłeś gdzieś Pogodę Ducha?
Straciłeś swoją Spontaniczność, Radość Życia?

Szukasz Inspiracji, Pomysłu, Energii?
Chcesz naładować akumulatory?

A może chcesz się zatrzymać na chwilę, znaleźć ciszę, spokój, a przy tym odnaleźć swój wewnętrzny rytm i muzykę wnętrza?

Serdecznie zapraszamy na nasze Plenerowe Warsztaty
Vedic Art !


Zapraszamy na WARSZTATY VEDIC ART 1 lub 2 stopień - do Wyjątkowego miejsca. To Śpiglówka, 18km od Mrągowa – w samym Sercu Mazur! Poczuj przestrzeń. Spotkaj się z pachnącą łąką. Odpocznij. Porozmawiaj ze Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.

Będziemy malować i wypoczywać wśród pachnących łąk, zagajników, traw i kwiatów. Będziesz mogła/mógł malować w plenerze - można skryć się w cieniu drzew, zanurzyć w ogrodzie, tworzyć w otoczeniu wody, znaleźć takie miejsce gdzie nikt Ciebie nie znajdzie :-)

TERMIN
3 lipiec
(czwartek 9:00) - 6 lipiec (niedziela 15:00)

PROGRAM RAMOWY
8:00 - zajęcia ruchowo-taneczne (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:30 - kolacja
20:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia związane z rozwojem osobistym - dla chętnych :-))

Pamiętaj! Nie mieszamy zajęć Vedic Art z innymi metodami rozwoju osobistego - w trakcie bloku Vedic Art pracujesz tylko z Vedic Art i z malowaniem intuicyjnym. Zajęcia wieczorne - po bloku vedic art - jak i poranne - przed śniadaniem - są tylko dla chętnych :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART :

- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- w akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA
Jeden warsztat - 4 dni - minimum 30 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9 obrazów w różnych technikach i formacie. PAMIĘTAJ – NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!

CENA I KOSZTY WARSZTATU
Vedic Art 1 lub 2 stopień to 4 dni zajęć – koszt za cały stopień 750 złotych.
Malujemy w plenerze. Do dyspozycji mamy również zadaszoną przestrzeń - to w przypadku gdyby pogoda nie dopisała. Zapewniamy dla każdego uczestnika sztalugi.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny.

Uczniowie, Studenci studiów dziennych, Emeryci – zapytaj mailem o żniżkę!

Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) - około 100 złotych za dobę
Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych.


Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich
- farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Można przywieźć własne materiały (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorem żeby wiedzieć co i ile przywieźć).


JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u nas - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w naszych zajęciach po kosztach organizacyjnych.


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 200 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (501 000 109 lub 509 981 720) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach. Dane do przelewu :
Piotr Dula, Idea Bank, konto :
29 1950 0001 2006 0246 0633 0002

Autorem powyższego obrazu-loga naszych warsztatów jest Hanna Błońska - uczestniczka naszych zajęć Vedic Art. Dziękujemy!!!

Wróć do spisu treści