Plener Vedic Art - Silna Nowa - Jesień 2014 - Vedic-Art

Przejdź do treściVedic Art
Malowanie Intuicyjne
Chodzenie po ogniu
Plener - Ruch - Intuicja


Silna Nowa

Wyjątkowe Warsztaty
z
Rozwojem Osobistym

Plener Silna Nowa
Ośrodek Rozwoju Osobistego
Dom Pod Lipą

8-12 październik 2014

Zapraszamy na WYJĄTKOWE Warsztaty Vedic Art !
Dlaczego WYJĄTKOWE?


Ze względu na
MIEJSCE - Silna Nowa - Ośrodek Rozwoju Osobistego - Dom Pod Lipą - prowadzony przez Sylwię i Marcina Remez. Cudowne i piękne miejsce - wiedzą o tym Ci którzy tam byli a szczególnie Ci, którzy mogli doświadczyć vedic art właśnie w tym miejscu w maju 2014. Po raz kolejny będziemy prowadzić tam plener Vedic Art.

Silna Nowa i Dom Pod Lipą to miejsce magiczne - miejsce Siły i Dobrych Początków. Będziesz mógł/mogła zanurzyć się w lesie, nasycić się wonią łąk a oko nacieszyć widokiem pól poprzecinanych polnymi drogami i zagajnikami. Smaczne i zdrowe domowe jedzenie, przyjazna atmosfera - z całego serca polecamy to miejsce - nie tylko do malowania ale i do odpoczynku.

Silna Nowa to doskonałe miejsce aby poczuć Kim Jesteś, Gdzie Jesteś i Dokąd Idziesz
Będziesz mogła/mógł wzmocnić Radość i Miłość jaką daje malowanie intuicyjne Vedic Art,
a swoją Moc i Siłę ugruntujesz Chodząc Po Ogniu (Firewalking) oraz biorąc udział w dodatkowych zajęciach z Ekspresji Twórczej - Taniec, Ruch, Intuicja

Zapraszamy na WARSZTATY VEDIC ART 1 lub 2 stopień - do Wyjątkowego miejsca, Ośrodka Rozwoju Osobistego - Dom Pod Lipą w Silnej Nowej - prowadzonego przez Sylwię i Marcina Remez. . Będziesz mogła/mógł malować w plenerze - łąki, drzewa, pola; można skryć się w cieniu drzew, zanurzyć w ogrodzie, malować w lesie; znaleźć takie miejsce gdzie nikt Ciebie nie znajdzie :-)

Malujemy w Plenerze! Zaczynamy w ŚRODĘ od wspólnego śniadania o 9:00 a kończymy w NIEDZIELĘ też wspólnym posiłkiem - o 15:00. Jeśli chcesz - możesz przyjechać już we wtorek wieczorem 7 października - tak aby wypoczęty i wyspany zacząć swoją przygodę z Vedic Art :-)


Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art.

Zapraszamy również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)

TERMIN

Zaczynamy w środę 8 października 2014 od wspólnego śniadania (9:00). Zajęcia vedic art zaczynamy o godz. 10:00. Kontynuujemy do niedzieli, codziennie od godz.9:00 do godz.18:00, ze śniadaniem, kolacją i przerwą na obiad. Rano i wieczorem prowadzimy dodatkowe zajęcia związane z rozwojem osobistym - CHODZENIE PO OGNIU, ZAJĘCIA Z EKSPRESJI TWÓRCZEJ. Te zajęcia nie są obowiązkowe a są tylko dla chętnych :-)

PROGRAM RAMOWY
8:00 - zajęcia ruchowo-taneczne (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:30 - kolacja
20:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia związane z rozwojem osobistym - dla chętnych :-))

Pamiętaj! Nie mieszamy zajęć Vedic Art z innymi metodami rozwoju osobistego - w trakcie bloku Vedic Art pracujesz tylko z Vedic Art i z malowaniem intuicyjnym. Zajęcia wieczorne - po bloku vedic art - jak i poranne - przed śniadaniem - są tylko dla chętnych :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART :
- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- w akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!UWAGA UWAGA UWAGA !!!
Aby brać udział w naszych warsztatch Vedic Art
NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!
Malując Intuicyjnie nie odzwierciedlamy i nie kopiujemy rzeczywistości która nas otacza. Malujemy i tworzymu zgodnie z tym co mówi nam Nasze Serce, Nasza Dusza, Nasz Duch.


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Jeden warsztat - 5 dni - minimum 35 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie.


ZAPRASZAMY OD 8 DO 12 PAAŹDZIERNIKA 2014
DO SILNEJ NOWEJ na SPOTKANIE Z TAŃCEM EKSPRESJI TWÓRCZEJ, SPOTKANIE Z MOCĄ OGNIA, A PRZEDE WSZYSTKIM - NA SPOTKANIE Z MALOWANIEM INTUICYJNYM VEDIC ART !!!

CENA I KOSZTY WARSZTATU
Vedic Art 1 lub 2 stopień to 5 dni zajęć – koszt za cały stopień 750 złotych.
Malujemy w plenerze. Do dyspozycji mamy również zadaszoną przestrzeń - to w przypadku gdyby pogoda nie dopisała. Zapewniamy dla każdego uczestnika sztalugi.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny.

Uczniowie, Studenci studiów dziennych, Emeryci – zapytaj mailem o żniżkę!


ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE
Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) - 100 złotych za dobę. Zakwaterowanie w pokojach 3-4 osobowych, z dostępem do wyposażonego aneksu kuchennego.

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Można przywieźć własne materiały (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorem żeby wiedzieć co i ile przywieźć).JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u nas - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w naszych zajęciach po kosztach organizacyjnych.

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 250 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (501 000 109 lub 509 981 720) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach.
Dane do przelewu : Piotr Dula, Idea Bank :
29 1950 0001 2006 0246 0633 0002


Zajęcia prowadzą
rekomendowani nauczyciele
Metody Vedic Art w Polsce

Justyna Gruszka i Piotr Dula

Zapraszamy na Przygodę z Malowaniem Intuicyjnym Vedic Art !!!

Wróć do spisu treści