Wiosna w pełni ! Vedic Art - Plener Gongolina - 40 km od Warszawy - 3-7 czerwiec 2015 - Vedic-Art

Przejdź do treści


* * *

Wiosna z Vedic Art


* * *

Zakątek Gongolina - tylko 40 km od Warszawy!

3-7 czerwca 2015

4 intensywne dni z Malowaniem Intuicyjnym i Rozwojem Osobistym


Nie trzeba umieć malować żeby...malować intuicyjnie!!!
Tęsknisz za kontaktem z Dziewiczą Naturą, Koniem, Łąką, Lasem?

Chcesz odpocząć?

Zgubiłeś gdzieś Pogodę Ducha?
Straciłeś swoją Spontaniczność, Radość Życia?

Szukasz Inspiracji, Pomysłu, Energii?
Chcesz naładować akumulatory?

A może chcesz się zatrzymać na chwilę, znaleźć ciszę, spokój, a przy tym odnaleźć swój wewnętrzny rytm i muzykę wnętrza?

Serdecznie zapraszamy na nasze Plenerowe Warsztaty
Vedic Art !
Czekamy na Ciebie w Zakątku Gongolina,
od 3 do 7 czerwca 2015
Nie masz urlopu? Kurs możesz też zrobić w trybie weekendowym!

Zapraszamy na Warsztaty Malowania Intuicyjnego - WARSZTATY VEDIC ART  1 lub 2 stopień - do wyjątkowego miejsca. To Zakątek Gongolina, Gospodarstwo Agroturystyczne położone 40 km od Warszawy. Zajęcia prowadzimy tam już od czterech lat. Tak blisko stolicy - a taka zmiana! Poczuj przestrzeń. Spotkaj się z pachnącą łąką. Odpocznij. Porozmawiaj ze Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.

Będziemy malować intuicyjnie i wypoczywać wśród pachnących łąk, zagajników, traw i kwiatów. Będziesz mogła/mógł malować w plenerze - można skryć się w cieniu drzew, zanurzyć w ogrodzie, tworzyć w otoczeniu wody, znaleźć takie miejsce gdzie nikt Ciebie nie znajdzie :-)

TERMINY
3 czerwca
(środa 18:00) - 7 czerwca (niedziela 17:00)

PROGRAM RAMOWY
8:00 - zajęcia ruchowo-taneczne (dla chętnych :-))
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:30 - kolacja
20:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia związane z rozwojem osobistym - szamanizm, medytacje, taniec - dla chętnych :-))

Pamiętaj! Nie mieszamy zajęć Vedic Art z innymi metodami rozwoju osobistego - w trakcie bloku Vedic Art pracujesz tylko z Vedic Art i z malowaniem intuicyjnym. Zajęcia wieczorne - po bloku vedic art - jak i poranne - przed śniadaniem - są tylko dla chętnych :-)

NASZE WARSZTATY VEDIC ART :

- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- w akcie tworzenia dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA

Jeden warsztat - 4 do 5 dni - minimum 35 godzin zajęć - to jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazujemy wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie. 


Kurs Vedic Art - 1 lub 2 stopień - możesz zrobić w dwóch trybach :
- w trybie ciągłym - 4-5 dni - np w trakcie całego kursu w Gongolinie - od 3 do 7 czerwca 2015
- w trybie weekendowym - dwa wybrane weekendy - np 6-7 czerwiec w Gongolinie i dowolny inny weekend z naszymi zajęciami Vedic Art :-)

PAMIĘTAJ – NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ
od uczestnika zajęć Vedic Art nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu! na własnej skórze sprawdzisz że malować intuicyjnie potrafi każdy z nas - również Ty !!!


CENA I KOSZTY WARSZTATU
Vedic Art 1 lub 2 stopień to 4-5 dni zajęć – koszt za cały stopień 750 złotych.
Malujemy w plenerze. Do dyspozycji mamy również zadaszoną przestrzeń - to w przypadku gdyby pogoda nie dopisała. Zapewniamy dla każdego uczestnika sztalugi.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny. Uczniowie, Studenci studiów dziennych, Emeryci – zapytaj mailem o żniżkę!


Koszt zakwaterowania i wyżywienia (3 posiłki wegetariańskie) - 100 złotych za dobę. Zakwaterowanie w pokojach 2-3-4 osobowych. 


Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich
- farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - gwarantujemy możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Można przywieźć własne materiały (wymagany wcześniejszy kontakt z organizatorem żeby wiedzieć co i ile przywieźć).

MIEJSCE ZAJĘĆ
Zakątek Gongolina (dawniej Pensonat Łasiczka)
adres : Gongolina 45/47, 96-314 Baranów,
telefon 691 539 476 lub 601 616 565
http://gongolina.pl/

Wskazówki jak dojechać do pensjonatu znajdziesz w tym miejscu
: jak dojechać?


JA JUŻ BYŁEM NA VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u nas - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w naszych zajęciach po kosztach organizacyjnych. Jakie to są koszty? Zależą one od miejsca i ilości uczestników warsztatu i wynoszą około 50-60 złotych za dzień.


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wpłacenie zadatku (bezzwrotnego) w wysokości 200 złotych oraz mailowe (kontakt@vedic-art.pl) lub telefoniczne (509 981 720) zgłoszenie swojego uczestnictwa na warsztatach.


Zapraszamy na 

Przygodę 

z Malowaniem Intuicyjnym 

Vedic Art !!!


Dziękujemy naszym uczestnikom poprzednich edycji plenerowych warsztatów Vedic Art w Gongolinie za mozliwość publikacji zdjęć z zajęć w Gongolinie :-)


Wróć do spisu treści