Plener Vedic Art - Andaluzja - Maj 2016 - Vedic-Art

Przejdź do treści

Vedic Art
Malowanie Intuicyjne
Odkrywanie Siebie

Plener - Słońce - Intuicja

Andaluzja

Wyjątkowe Warsztaty
z
Rozwojem Osobistym

po raz drugi w Hiszpanii !!!

14 - 24 maja 2016


Gorąca Andaluzja po raz drugi :-) 
Po zeszłorocznym, udanym wyjeździe do Hiszpanii ponownie organizuję wraz z przyjaciółką Adrianą Karimą plener malarski Vedic Art połączony ze zwiedzaniem Andaluzji i wypoczynkiem na plaży. Będziemy mieszkać w pięknej, luksusowej willi z basenem, wymalowywać Duszę w słońcu i chłonąć smaki i kolory ciepłej Grenady, Kordoby i Alhambry.Jeśli więc marzysz by oddać się pasji malowania z Głębi Serca, wrócić wypełniony/wypełniona nową energią twórczą i by nasycić się ciepłem i słońcem Hiszpanii, zapraszamy na naszą wyprawę.

ZOBACZ FILM O NASZEJ WYPRAWIE  --->>>


Ten 11 dniowy wyjazd wypełnią nam 4 dni malowania, podczas których namalujesz 9 obrazów zainspirowanych swoim wnętrzem, oraz 5 dni zwiedzania i odpoczynku.

Wyjątkowość tego wyjazdu polega na tym że oboje prowadzący to nauczyciele Vedic Art. Wspólnie z Adrianą poprowadzimy Was przez ten piękny proces malarski. Będzie możliwość zrobienia wszystkich stopni zaawansowania kursu tj. 1–szy stopień Vedic Arta dla początkujących, 2–gi stopień dla kontynuujących i kurs dla nauczycieli. W wyjeździe mogą wziąć również osoby, które nie będą malować. Jesteś już po kursie Vedic Art? Zawsze możesz przyjechać i ponownie uczestniczyć w całości lub części zajęć - zależy to od Ciebie :-)

Będziemy nocować nieopodal nadmorskiej miejscowości NERJA, w luksusowej willi z basem. Pasji malowania i kreacji będziemy oddawać się  w ogrodzie z widokiem na góry i morze - zawsze możesz malować tam gdzie chcesz :-)


Zastanawiasz się jak wygląda taka wyprawa? Jak wygląda warsztat Vedic Art w plenerach słonecznej Andaluzji?
"Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów" mówi chińskie przysłowie. Obejrzyj zdjęcia z Wyprawy Vedic Art do Andaluzji w 2015 roku.


Hiszpania i Malowanie Intuicyjne to doskonały sposób aby 

poczuć Kim Jesteś, Gdzie Jesteś i Dokąd Idziesz, 

poczuć Wiatr i Moc w Swoich Skrzydłach, 

naładować Swoje Akumulatory i poznać piękno i urok 

Hiszpańskiej Andaluzji 

POGRAM WYPRAWY

1 DZIEŃ - 14.05 
Samolot WARSZAWA MODLIN - MALAGA - wylot godz. 10:35 przylot do Malagi 14:30.
Możliwośc dogodnego lotu również z KRAKOWA - wylot godz. 10:30 przylot do Malagi 14:30. 
Wynajem samochodów na lotnisku ok. 15:30 i przejazd do willi/miejsca warsztatów i zakwaterowania w Nerja (około 45 minut drogi). Zakwaterowanie i obiadokolacja.
UWAGA : możliwośc nadania bagażu z Polski do Andaluzji via bus - walizki, materiałów malarskich, podobrazi - jeśli uczestnik bierze swoje; koszt - 95 złotych w jedną stronę.

2 DZIEŃ - 15.05 
Śniadanie. Wypoczynek w NERJA - przepięknym miasteczku na wybrzeżu Costa del Sol. Zachowało swój andaluzyjski nadmorski klimat a położenie na klifie wraz przepiękną promenadą Balcon de Europa budzi niekłamany zachwyt przyjezdnych. W okolicy kilka wspaniałych plaż w sam raz na spokojny wypoczynek. A jeśli znudzi ci się plażowanie to zapraszamy w kręte uliczki Nerja pełne sklepików, barów, restauracji. Dla chętnych – wycieczka do jaskiń Cueva de Nerja. Będziemy mieli czas wolny by w swoim rytmie zwiedzić to wyjątkowe miasto. Lunch we własnym zakresie. Obiadokolacja.
 
3 DZIEŃ - 16.05
1 dzień pleneru malarskiego Vedic Art. 

4 DZIEŃ - 17.05
2 dzień warsztatów Vedic Art.

5 DZIEŃ - 18.05
3 dzień warsztatów Vedic Art. 

6 DZIEŃ - 19.05
4 dzień warsztatów Vedic Art. 

7 DZIEŃ - 20.05
Śniadanie. Odpoczynek i dla chętnych ½ dniowa wycieczka do rezerwatu przyrody EL TORCAL – jedno z największych skupisk zjawisk krasowych w Europie. Zanurzymy się w bajkowy krajobraz formacji skalnych przypominających miasta, zwierzęta, postacie. Deszcz oraz siła wiatru wyrzeźbiły te niesamowite kształty w skałach wapiennych. Będziemy mogli niemalże dotknąć tych wspaniałych zjawisk i cudów przyrody nieożywionej – pójdziemy szlakiem przez wąwozy wyrzeźbione przez wodę i wiatr. Stopień trudności trasy – łatwy. Długość spaceru – około 1.5km. Obiadokolacja.

8 DZIEŃ - 21.05
Po wczesnym śniadaniu całodzienna wycieczka do RONDA – niewielkiego miasteczka pełnego niesamowitych widoków, położonego w górach na obu stronach skalistego wąwozu Tajo de Ronda. Miasto na skałach. Jedno z najładniejszych miejsc regionu - niepowtarzalna malowniczość tego miejsca działa jak magnes na wszystkich odwiedzających Andaluzję. Znajdziemy tu szereg wspaniałych punktów widokowych oraz ciekawych zabytków historii zarówno w mauretańskiej jak i chrześcijańskiej części miasta. Zobaczymy i przejdziemy się mostem Puente Nuevo – wizytówką Rondy. I koniecznie wejdziemy na teren areny walk byków – Plaza de Toros – aby poczuć smak hiszpańskiej corridy. Obiadokolacja w Ronda.
 
9 DZIEŃ - 22.05
Śniadanie i wyjazd do GRENADY i ALHAMBRY – dawnej twierdzy mauretańskich kalifów. Niesamowity artyzm oraz wyobraźnia muzułmańskich projektantów, budowniczych i artystów urodziły jeden z najwspanialszych zabytków sztuki mauretańskiej w Europie. Zobaczymy – pełen zachwytu Pałac Nasrydów zbudowany dla muzułmańskich władców otoczony Dziedzińcem Mirtów oraz Dziedzińcem Lwów, niesamowity pałac letni sułtanów oraz ogrody Generalife. Alhambra to klejnoty architektury – pawilony, galerie, pałacowe apartamenty – wkomponowane w przepiękne zespoły ogrodowe które stanowią oazę zieleni, chłodu oraz spokoju. Alhambra zachwyca – warto zobaczyć!
GRENADA – miasto niezwykłe pełne niespodzianek. Zobaczymy kontrowersyjną katedrę – przez jednych zwaną renesansowym arcydziełem, dla innych – architektoniczną tragedią. Obok odwiedzimy labirynt uliczek Alcaiceria – dawne islamskie targowisko a obecnie dzielnica pełna sklepów z pamiątkami. Pójdziemy na spacer wzdłuż rzeki Genil. Jeśli starczy czasu i sił w nogach – zapraszamy na wspinaczkę krętymi uliczkami na plac San Nicolas z przepięknym widokiem na panoramę miasta, Alhambrę i góry Sierra Nevada – lub na Świętą Górę – Barrio del Sacra Monte.
Zanurzymy się w dzielnice Albaicin – poczujesz się jak w arabskiej medinie. Ta dzielnica zachowała arabski styl i klimat – mnóstwo straganów, sklepów z tkaninami, przyprawami, herbatami, arabską biżuterią i fajkami wodnymi. Poczujesz smak i atmosferę marokańskiej dzielnicy. A wszystko w otoczeniu urokliwych placów, fontann, ogrodów i patio, połączonych krętymi uliczkami. Można się tu zgubić ale...to sama przyjemność :-)
 Obiadokolacja w Grenadzie.
 
10 DZIEŃ - 23.05 
Śniadanie. ½ dniowa wycieczka – MALAGA – niekwestionowana stolica Costa del Sol. Ale również miejsce urodzenia Pablo Picasso – i od zwiedzania jego muzeum zaczniemy zwiedzanie Malagi. Zobaczymy Casa Natal de Picasso – miejsce urodzenia artysty a obecnie muzeum – oraz Palacio de Buenavista gdzie zgromadzono ponad 200 jego dzieł. Malaga to miejsce gdzie na niewielkim obszarze zobaczymy pozostałości po tak wielu cywilizacjach wschodu i zachodu – obejrzymy Teatr Rzymski powstały za panowania cesarza Oktawiana Augusta. Obok wejdziemy do Alcazaby – ufortyfikowanego zespołu pałacowego z czasów muzułmańskich.
Jeśli starczy nam sił w nogach wejdziemy na kolejny niesamowity punkt widokowy – Gibralfaro – starą fenicką twierdzę – skąd przy dobrej pogodzie zobaczymy nawet wybrzeże Afryki oraz Ciesninę Gibraltarską. I starówka wraz z renesansową katedrą – jedną z największych w Hiszpanii. A jeśli będziesz chciał Malagę potraktować dosłownie jako stolicę Costa del Sol to...zapraszamy na plażę :-). Czas wolny. Obiadokolacja.

11 DZIEŃ – 24.05
Powrót do Polski. Samolot MALAGA - Warszawa Modlin  (wylot 7:00 - przylot 10:55) 
Możliwość nadania bagażu do Polski do busa (np. obrazy, materiały malarskie, upominki kupione w Hiszpanii) - koszt 95 złotych za bagaż.

Zaplanuj Wiosenną Wyprawę już TERAZ

Andaluzja i Hiszpania czekają właśnie na Ciebie

14 - 24 maja 2016

CENA WYPRAWY :
3770 zł – cena dla uczestnika warsztatów Vedic Art I lub II stopień
3550 zł – cena dla powtarzających warsztaty Vedic Art.
3550 zł – cena dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w warsztatach malarskich
5490 zł - cena kursu nauczycielskiego Vedic Art

POWYŻSZE CENY ZAWIERAJĄ:
*  udział w warsztatach Vedic Art
*  10 noclegów w luksusowej willi z basenem i ogrodem. Pokoje 2-3 osobowe z łazienkami. Dopłata za pokój 1-osobowy.
*  10 śniadań przygotowywanych we własnym zakresie z dostarczonych przez nas produktów  
*  4 lunche podczas warsztatów Vedic Art.
*  10 obiadokolacji – 2 daniowy posiłek. W cenę obiadokolacji nie są wliczone napoje.
*  Transport z/do lotniska w Maladze.
*  Ubezpieczenie KL i Assistance do 200 000 PLN, NW do 20 000 PLN, OC do 200 000 PLN, bagaż do 2 000 PLN.
 UWAGA! Ubezpieczenie KL – kosztów leczenia – nie pokrywa zdarzeń związanych/wynikających z chorób występujących wcześniej, przed podróżą (choroby przewlekłe np. nadciśnienie, pobyty w szpitalu do 12 miesięcy przed podróżą).
*  Wycieczki komfortowymi samochodami po Andaluzji
   
 CENA NIE ZAWIERA :
*  Samolot z/do Malagi – ok 500 zł (cena pod koniec listopada 2015). WARTO WCZEŚNIEJ KUPIĆ BILET, BO CENA MOŻE WZROSNĄĆ NAWET O 100%.
*  Transportu bagażu uczestnika do i z Hiszpanii.
*  Wyprawki malarskiej – możliwość zamówienia - 280 zł (dla chętnych)
*  Lunchów podczas zwiedzania
*  Transportu obrazów i materiałów malarskich z Hiszpanii do Polski 
*  Wstępów do obiektów i ewentualnych przewodników - ok. 35 Euro

MATERIAŁY MALARSKIE:
Wyposażenie malarskie na miejscu: do waszej dyspozycji będą sztalugi oraz przestrzeń do malowania - ogród lub miejsce wokół basenu, tarasy
Jeżeli nie kupujesz u nas materiałów należy zaopatrzyć się samodzielnie w następujące materiały malarskie: 
- komplet farb akrylowych (różne kolory, lepiej większe tuby - 100ml).
- 9 podobrazi (to są płótna bawełniane naciągnięte na ramę, gotowe do malowania). Kupcie różnorodne rozmiary podobrazi.
- Paleta, pędzle, papier, ołówek, klej, pojemnik na wodę, ubranie do pobrudzenia.
- Różnorodne materiały do tworzenia faktur (np. brokaty ryż, piasek, kamyki, guziki, nitki.. i wszystko inne co przyjdzie wam do głowy)

Na miejscu będzie możliwość kupienia materiałów (wyprawka malarska za 280 zł - zawierającą wymaganą ilość podobrazi, farby akrylowe, komplet pędzli, media malarskie (do robienia struktur – pasty modelujące, kleje, grunt akrylowy itp.)). UWAGA !!! Niezbędne jest wcześniejsze zgłoszenie chęci skorzystania z tej opcji !!! 

Cena wyprawy nie zawiera transportu obrazów i materiałów malarskich z Hiszpanii do Polski.

UWAGI:
* Wstępy + przewodnicy miejscowi we własnym zakresie.
Kolejność i miejsca zwiedzania oraz warsztatu Vedic Art mogą ulec zmianie – np. ze względu na pogodę lub dostępność biletów (Alhambra - Grenada)
* Wycieczka odbędzie się przy zgłoszeniu minimalnej ilości osób

DOPŁATY :
* Gwarantowane miejsce w pokoju 1-osobowym - jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z organizatorem
 
PŁATNOŚĆ :
Do 01.03. zaliczka 2000 zł i gwarancja powyższych cen. Konto do doprecyzowania.

Liczba miejsca ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

TRANSPORT Z I DO POLSKI :

Jeśli martwisz się w jaki sposób przewieziesz swoje materiały do Andaluzji, jak zabierzesz stamtąd obrazy albo po prostu może nie chcesz ich nadawać samolotem - mamy dla Ciebie rozwiązanie. Specjalne dla tej wyprawy będzie jechał bus z Polski.

Wobec czego możesz :

* nadać swój bagaż do Hiszpanii - może nie chcesz taszczyć walizki do samolotu albo chcesz wziąć swoje materiały - duże płótna które zajmują sporo miejsca, farby, media do malowania - możesz to wszystko nadać do naszego busa - koszt 95 złotych w jedną stronę
* co zrobić z obrazami po kursie w Andaluzji? Zawsze możesz nadać dodatkowy bagaż w Ryanair ale... możesz też nadać swoje obrazy, materiały, farby, a nawet prezenty zakupione w Hiszpani - do naszego busa; koszt transportu do Polski - 95 złotych

I to wszystko w bezpieczny i komfortowy sposób trafi do Hiszpani i z powrotem do Polski !!! Niekoniecznie w taki sposób jak na zdjęciu :-)

Bieżące i najświeższe informacje znajdziesz również na naszym wydarzeniu na Facebook


UWAGA !!!
Malowanie Intuicyjne Vedic Art jest naprawdę dla WSZYSTKICH !!!
Aby brać udział w warsztatch Vedic Art NIE TRZEBA UMIEĆ MALOWAĆ i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu! 
Malując Intuicyjnie nie odzwierciedlamy i nie kopiujemy rzeczywistości która nas otacza. Malujemy i tworzymu zgodnie z tym co mówi nam Nasze Serce, Nasza Dusza, Nasz Duch. 


ORGANIZATORZY :


Adriana Karima – malarka intuicyjna, nauczycielka Vedic Art, uzdrowicielka rekonektywna, terapeutka kolorami Aura Soma, nauczyciel nauczycieli Vedic Art, z wykształcenia manager zarządzania i marketingu. Podróżniczka. 
Mama Leo, który pojedzie z nami do Toskanii :)


Piotr Dula – podróżnik, malarz, nauczyciel Vedic Art, fotograf, z wykształcenia informatyk. Sam zorganizował i odbył podróż dookoła świata. "Szaman", uzdrowiciel - pracuje medycyną niekonwencjonalną, robi operacje fantomowe.KONTAKT :
piotr@vedic-art.pl  -  kwestie biletów lotniczych, materiałów malarskich, logistyka, kwestie transportowe i zwiedzanie
adriana@koloryduszy.pl - 791 930 350 - zapisy i kontakt telefoniczny we wszystkich pozostałych sprawach


Zapraszamy do Przygody z Vedic Art

Andaluzja i Hiszpania czekają właśnie na Ciebie

14 - 24 maja 2016


Wróć do spisu treści