Plener Miłoszewo - Kaszuby - Maj 2017 - Vedic-Art

Przejdź do treści
Last Minute z Vedic Art
czyli...
jednak będzie
Majówka Vedic Art  !!!
Plener Kaszuby Miłoszewo
29 kwiecień - 3 maj 2017

Serdecznie zapraszam na długi majowy weekend z Warsztatami Vedic Art na Kaszubach w Miłoszewie. To już kolejna edycja warsztatów malowania intuicyjnego w tym miejscu. Miejscu gdzie poczujesz przestrzeń. Miejscu gdzie odpoczniesz w swoim naturalnym rytmie. Miejscu gdzie spotkasz się z Przyrodą Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. A przede wszystkim - gdzie spotkasz się z Tym Prawdziwym Samym Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne. Gdzie może odkryjesz czego tak naprawdę chcesz w swoim życiu. Gdzie zobaczysz gdzie jesteś ze swoimi marzeniami i pragnieniami. Gdzie pozwolisz na uruchomienie w sobie Kreacji i Intuicji. Wszystkie odpowiedzi są w Tobie - a zajęcia Vedic Art dadzą Tobie więcej pewności siebie, radości życia na codzień, a przede wszystkim - pozwolą odkryć tą prawdziwą Siłę i Moc która jest w Tobie. I Wiarę w siebie.


Więc jeśli nadal nie wiesz co będziesz robił w długi majowy weekend... Jeśli szukasz odpowiedzi i kierunku w którym zmierza Twoje Życie... Jeśli chcesz spędzić radośnie i wesoło czas z fantastycznymi ludźmi... Jeśli chcesz twórczo i kreatywnie spędzić swój urlop... Przyjedź na Kaszuby na zajęcia Vedic Art !!! Zaczynamy w sobotę 29 kwietnia o godz. 10:00 - kończymy warsztat w środę 3 maja około godz. 14:00. Kaszuby i Malowanie Intuicyjne czekają na Ciebie.


Wiosna z Vedic Art !!!

Kaszuby i Vedic Art – 5 intensywne dni z Intuicją, Rozwojem Osobistym i pięknem Kaszubskiej Przyrody! Miłoszewo - tylko 50km od Gdańska. Możliwość odbioru uczestników z lotniska lub dworca PKP w Gdyni. Poczuj przestrzeń. Spotkaj się z pachnącą łąką. Odpocznij. Porozmawiaj ze Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.

ZAPRASZAM OD 29 kwietnia DO 3 maja 2017
na majówkę NA KASZUBY!

Malujemy w Plenerze! Zaczynamy w sobotę od wspólnego śniadania o 9:00 a kończymy w środę też wspólnym posiłkiem – obiadem ok godz. 14:00. Jeśli chcesz - możesz przyjechać już w piątek wieczorem - tak aby wypoczęty i wyspany zacząć swoją przygodę z Vedic Art :-)

Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art. Zapraszam również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)CO MOGĄ MI DAĆ WARSZTATY VEDIC ART ? DUŻO... :

- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- być może dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!

TERMIN
29 kwiecień (sobota od 9:00) - 3 maja (środa do 14:00)


PROGRAM RAMOWY
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
ok 14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:00 - kolacja
19:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia dodatkowe z rozwoju osobistego - dla chętnych :-))


GDZIE?

Będziemy malować na Kaszubach, w Miłoszewie - ok.50 km od Gdańska - w otoczeniu Kaszubskiego Parku Krajobrazowego - na prywatnej posesji, z dostępem do lasów, pól i łąk - malować można wszędzie. Zajęcia w tym miejscu prowadzę kolejny raz i miejsce to pełne jest spokoju i dobrej atmosfery do malowania - cisza i duża odległość od innych gospodarstw zapewnią nam pełen komfort malowania i odkrywania Siebie.


JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA VEDIC ART W PLENERZE W MIŁOSZEWIE

Jeden warsztat - 4 do 5 dni - to minimum 30 godzin zajęć. Stanowi on jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazuję wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie. To nie fabryka :-) - tu nie liczy się ilość namowalowanych obrazów ale to co dzieje się z Tobą w trakcie malowania. To jest kwintesencja Vedic Art. A że obrazy powstają piękne...cóż...to jest ich dużo :-)


Pamiętaj - nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!


W bloku porannym i wieczornym prowadzę dodatkowe zajęcia związane z rozwojem osobistym - będzie chodzenie po ogniu (w zależności od pogody i chęci uczestników), być może podróże szamańskie, dodatkowe zajęcia ruchowe. Te dodatkowe zajęcia są dla chętnych i nie stanowią treści przekazu Vedic Art - nie mieszam ich z zajęciami malarskimi Vedic Art.


CENA I KOSZTY WARSZTATU

Vedic Art 1 lub 2 stopień (4-5 dni zajęć) – koszt za cały stopień 800 złotych. Malujemy w plenerze. Dla każdego uczestnika są przygotowane sztalugi do malowania.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny. Uczniowie, studenci studiów dziennych - 50% zniżki. Emeryci – 20% zniżki.


ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Proponuję opcję niskobudżetową pokrywającą koszt energii elektrycznej, wody - wychodzi do 15 zł / dzień. W tej cenie śpimy na wspólnej sali na piętrze - należy wziąć ze sobą śpiwór, karimatę lub koc. Do dyspozycji łazienka i kuchnia. Można również rozbić namiot. Jeśli potrzebujesz innego komfortu noclegu mamy w okolicy gospodarstwa agroturystyczne - daj znać że chcesz skorzystać z takiej opcji.

Będziemy mieć osobistego kucharza który przygotuje dla nas posiłki. Koszt 40 zł za cały dzień. W cenie śniadanie, lunch i kolacja.

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - będzie możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Możesz również wziąć swoje materiały - daj znać prześlę informację co trzeba kupić.

JA JUŻ BYŁEM NA KURSIE VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

Oczywiście że TAK!!! W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u mnie - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w zajęciach po kosztach organizacyjnych (50 złotych za dzień).


ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
Warunkiem udziału w warsztatach jest zgłoszenie swojego uczestnictwa przez e-mail
UWAGA ! Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Organizator może również odwołać zajęcia ze względu na brak odpowiedniej grupy chętnych uczestników.

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z różnych warsztatów vedic art prowadzonych w Miłoszewie.
Dziękuję uczestnikom :-)
Wróć do spisu treści