Plener Warsztaty Vedic Art Kujawy - Czerwiec 2021 - Vedic-Art

Przejdź do treści

Warsztaty Vedic Art 1 lub 2 stopień
Plener Warsztaty Malarskie Kujawy

3-6 czerwiec 2021
1-4 lipiec 2021


Serdecznie zapraszam na długi czerwcowy weekend oraz/lub początek wakacji z Warsztatami Vedic Art na Kujawach w miejscowości Blizno. To kolejna edycja warsztatów malowania intuicyjnego po długiej ponad rocznej "kwarantannie" :-). Zapraszam do miejsca gdzie poczujesz przestrzeń, gdzie odpoczniesz w swoim naturalnym rytmie. Miejscu gdzie spotkasz się z Naturą i Przyrodą. A przede wszystkim - gdzie spotkasz się z Tym Prawdziwym Samym Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.

Gdzie może odkryjesz czego tak naprawdę chcesz w swoim życiu. Gdzie zobaczysz gdzie jesteś ze swoimi marzeniami i pragnieniami. Gdzie pozwolisz na uruchomienie w sobie Kreacji i Intuicji. Wszystkie odpowiedzi są w Tobie - a zajęcia Vedic Art dadzą Tobie więcej pewności siebie, radości życia na codzień, a przede wszystkim - pozwolą odkryć tą prawdziwą Siłę i Moc która jest w Tobie. I Wiarę w siebie !!!.


Więc jeśli nadal nie wiesz co będziesz robił w długi czerwcowy weekend... A może nie masz jeszcze pomysłu na początek wakacji... Jeśli szukasz odpowiedzi i kierunku w którym zmierza Twoje Życie... Jeśli chcesz spędzić radośnie i wesoło czas z fantastycznymi ludźmi... Jeśli chcesz twórczo i kreatywnie spędzić swój urlop... Przyjedź na Kujawy na zajęcia Vedic Art !!! Zaczynamy zawsze w czwartek o godz. 10:00 - kończymy warsztat w niedzielę około godziny 17:00. Natura i Malowanie Intuicyjne czekają na Ciebie.


Warsztaty Vedic Art !!!

Vedic Art – to 5 intensywnych dni z Intuicją, Rozwojem Osobistym i pięknem Przyrody! Blizno - 200 km od Warszawy, 30 km od Autostrady A1 w Grudziądzu. Możliwość odbioru uczestników z dworca PKP w Jabłonowie Pomorskim. Poczuj przestrzeń. Spotkaj się z pachnącą łąką. Odpocznij. Porozmawiaj ze Sobą poprzez Malowanie Intuicyjne.


ZAPRASZAM w DWÓCH TERMINACH :
OD 3 DO 6 CZERWCA 2021
OD 1 DO 4 LIPCA 2021


Malujemy w Plenerze! Zaczynamy w czwartek od wspólnego śniadania o 9:00 a kończymy w niedzielę też wspólnym posiłkiem – obiadem oraz zakończeniem warsztatu około godz. 17:00. Jeśli chcesz - możesz przyjechać już w środę wieczorem - tak aby wypoczęty i wyspany zacząć swoją przygodę z Vedic Art :-)

Na zajęciach będziesz mogła/mógł zrobić 1 lub 2 stopień zajęć Vedic Art. Zapraszam również wszystkich którzy byli już na Vedic Art - a chcą sobie przypomnieć zasady lub po prostu z nami pomalować :-)CO MOGĄ MI DAĆ WARSZTATY VEDIC ART ? DUŻO... :

- zreaktywują i zainspirują Ciebie do nowych rozwiązań, ponownie obudzą w Tobie ciekawość i kreatywność
- wzbogacą o narzędzia do Twórczego rozwiązania problemów i sytuacji
- być może dotkniesz tego czego w sobie nie znasz, czego być może się boisz - zobaczysz i poczujesz emocje - a przede wszystkim zobaczysz jak je można oswoić i zmienić!
- wsłuchasz się w opowieść swojej Duszy, Serca i Umysłu - w równowadze tkwi Twoja Siła i Moc - poczujesz TO!
- wzmacniając w Sobie pozytywne emocje - Radość, Optymizm, Humor - możesz wprowadzić zmiany w swoim życiu, cieszyć się w pełni tym kim jesteś - a wszystko w atmosferze dobrej zabawy, uśmiechu i radości!!!


TERMINY
3 czerwiec (czwartek od 9:00) - 6 czerwiec (niedziela do 17:00)
1 lipiec (czwartek od 9:00) - 4 lipiec (niedziela do 17:00)PROGRAM RAMOWY
9:00 - śniadanie
10:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
ok 14:00 - obiad
15:00 - zajęcia malarskie Vedic Art
18:00 - kolacja
19:00 - czas wolny - wspólne biesiadowanie, zajęcia dodatkowe z rozwoju osobistego - dla chętnych :-))GDZIE?

Będziemy malować na Kujawach, w miejscowości Blizno - ok.30 km od Grudziądza, 30 km od Brodnicy, 200 km od Warszawy, z dobrym dostępem do komunikacji drogowej i kolejowej (można dotrzeć pociągiem - kierunek Jabłonowo Pomorskie) - na prywatnej posesji, z dostępem do pól i łąk, stawu i sadu - malować można wszędzie. Miejsce to jest pełne spokoju i dobrej atmosfery do malowania - cisza i duża odległość od innych gospodarstw zapewnią nam pełen komfort malowania i odkrywania Siebie. Teren mamy tylko dla siebie.JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA VEDIC ART W PLENERZE

Jeden warsztat - 4 do 5 dni - to minimum 30 godzin zajęć. Stanowi on jeden stopień Vedic Art. Większości z nas wystarcza realizacja pierwszego stopnia który może być naprawdę ogromnym przełomem życiowym dla uczestnika. W trakcie zajęć przekazuję wiedzę o Vedic Art zgodnie z duchem i intencją Twórcy metody - Curta Källmana. W trakcie warsztatu, do 17 zasad vedic art uczestnicy malują indywidualnie około 9-11 obrazów w różnych technikach i formacie. To nie fabryka :-) - tu nie liczy się ilość namowalowanych obrazów ale to co dzieje się z Tobą w trakcie malowania. To jest kwintesencja Vedic Art. A że obrazy powstają piękne...cóż...to jest ich dużo :-)


Pamiętaj - nie trzeba umieć malować i nie jest wymagane żadne przygotowanie malarskie do warsztatu!
CENA I KOSZTY WARSZTATU

Vedic Art 1 lub 2 stopień (4-5 dni zajęć) – koszt za cały stopień 890 złotych. Malujemy w plenerze. Na życzenie (wymaga to wcześniejszego zgłoszenia przed warsztatem) dla uczestnika są przygotowane sztalugi do malowania.

Udział dzieci uczestników, w wieku od 12 do 16 lat, jest bezpłatny (nie dotyczy wyżywienia i zakwaterowania). Uczniowie, studenci studiów dziennych - 50% zniżki (nie dotyczy wyżywienia i zakwaterowania).ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Pokoje 3-4 osobowe, łożka piętrowe, dostęp do wspólnych łazienek (prysznic, umywalka) i toalet. Zapewniamy pościel i ręczniki. Cena za noc za osobę : 40 złotych.

Będziemy mieć osobistego kucharza który przygotuje dla nas posiłki wegetariańskie. Koszt 100 zł za osobę za cały dzień. W cenie śniadanie, lunch i kolacja, herbata, kawa, napoje. Posiłki wegetariańskie.
Koszt noclegu i wyżywienia za cały kurs (czwartek-niedziela) : 520 złotych

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. - będzie możliwość zakupu materiałów w przystępnej cenie na zajęciach. Możesz również wziąć swoje materiały - daj znać to prześlę informację co trzeba kupić.
JA JUŻ BYŁEM NA KURSIE VEDIC ART - CZY MOGĘ PRZYJECHAĆ NA ZAJĘCIA PONOWNIE ?

Oczywiście że TAK!!! W zależności od dostępności miejsc na warsztacie osoby, które ukończyły już II stopień Vedic Art - nie tylko u mnie - lub kurs nauczycielski mogą ponownie uczestniczyć w zajęciach po kosztach organizacyjnych (100 złotych za dzień).ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA
Warunkiem udziału w warsztatach jest zgłoszenie swojego uczestnictwa przez e-mail
UWAGA ! Ilość miejsc na zajęciach jest ograniczona. Organizator może również odwołać zajęcia ze względu na brak odpowiedniej grupy chętnych uczestników.

Wykorzystane zdjęcia pochodzą z różnych warsztatów vedic art prowadzonych przeze mnie.
Dziękuję Uczestnikom :-)
Wróć do spisu treści